Zveme vás na největší sraz sportovních aut

Klub sportovních aut i letos pořádá svátek milovníků rychlých kol na automotodromu v Brně. Buďte u toho i vy, již tento víkend.

Dějištěm této události se stane Automotodrom Brno. Dne 17. května se na něj od deváté hodiny ranní začnou sjíždět supersportovní vozy majitelů nejen z České republiky a Slovenska, ale díky spolupořádání akce s německým Pisten Clubem i plejáda sporťáků z Německa a Rakouska. Pořadatelé očekávají na dvě stovky ušlechtilých strojů Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Aston Martin, Lotus nebo Ultima. Možná ani nevíte, že se po našich silnicích prohánějí i skvosty jako Bugatti Veyron, Maserati MC12, Pagani Zonda nebo Porsche Carrera GT. I tyto vozy se v Brně velmi pravděpodobně objeví.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Program poběží až do 18, hodiny a koncipován je tak, aby si v Brně na své přišli jak technikymilovní pánové, tak i jejich ženy a případně i ratolesti. Vozy budou po celý den předvádět, jaký potenciál se v nich skrývá, takže diváci mají jedinečnou možnost na vlastní oči vidět vozy svých snů v ostrém nasazení. Všechna sportovní auta, patřící členům Klubu sportovních aut, budou zaparkovaná přímo na parkovišti před boxy. Z důvodu bezpečnosti veřejnost nebude mít přístup na toto ohraničené parkoviště, jinak však návštěvník bude mít přístup do paddocku i po celém areálu Automotodromu.

Vstupenka bude stát 200 Kč, děti do 15ti let ji budou mít za polovic. Její součástí bude kupón do slosování o deset jízd ve vybraných supersportech, které provedou kolem třetí hodiny odpolední zástupci pořádajícího Klubu sportovních aut, kteří budou mít své stanoviště v boxu číslo 1. Zajištěno je občerstvení i parkování přímo v areálu Automotodromu. 


Pro čtenáře AutoRevue.cz jsme připravili soutěž o desítky vstupenek na celý sobotní program a možnost svézt se po brněnském okruhu hned ve dvou sportovních vozech.

Soutěž již byla uzavřena.


Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Setkání v Brně je jen jednou z akcí, které během roku pro své členy a veřejnost Klub sportovních aut pořádá. Jedná se o volné sdružení milovníků rychlých vozů, které založil Nikolaos Seizis, jenž před několika dny oslavil své dvaatřicáté narozeniny. Cílem Klubu je zlepšovat schopnosti řidičů ve všech, i extrémních podmínkách a zlepšovat jejich jezdecké umění s cílem působit pozitivně na bezpečnost provozu. Kromě společných vyjížděk a společenských akcí pořádají letní i zimní soustředění zejména na okruzích Brno, Most, Hockenheim, Nurburgring a Nordschleife a SPA-Francochamps.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků