Zveme vás na největší sraz sportovních aut

Klub sportovních aut i letos pořádá svátek milovníků rychlých kol na automotodromu v Brně. Buďte u toho i vy, již tento víkend.

Dějištěm této události se stane Automotodrom Brno. Dne 17. května se na něj od deváté hodiny ranní začnou sjíždět supersportovní vozy majitelů nejen z České republiky a Slovenska, ale díky spolupořádání akce s německým Pisten Clubem i plejáda sporťáků z Německa a Rakouska. Pořadatelé očekávají na dvě stovky ušlechtilých strojů Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Aston Martin, Lotus nebo Ultima. Možná ani nevíte, že se po našich silnicích prohánějí i skvosty jako Bugatti Veyron, Maserati MC12, Pagani Zonda nebo Porsche Carrera GT. I tyto vozy se v Brně velmi pravděpodobně objeví.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Program poběží až do 18, hodiny a koncipován je tak, aby si v Brně na své přišli jak technikymilovní pánové, tak i jejich ženy a případně i ratolesti. Vozy budou po celý den předvádět, jaký potenciál se v nich skrývá, takže diváci mají jedinečnou možnost na vlastní oči vidět vozy svých snů v ostrém nasazení. Všechna sportovní auta, patřící členům Klubu sportovních aut, budou zaparkovaná přímo na parkovišti před boxy. Z důvodu bezpečnosti veřejnost nebude mít přístup na toto ohraničené parkoviště, jinak však návštěvník bude mít přístup do paddocku i po celém areálu Automotodromu.

Vstupenka bude stát 200 Kč, děti do 15ti let ji budou mít za polovic. Její součástí bude kupón do slosování o deset jízd ve vybraných supersportech, které provedou kolem třetí hodiny odpolední zástupci pořádajícího Klubu sportovních aut, kteří budou mít své stanoviště v boxu číslo 1. Zajištěno je občerstvení i parkování přímo v areálu Automotodromu. 


Pro čtenáře AutoRevue.cz jsme připravili soutěž o desítky vstupenek na celý sobotní program a možnost svézt se po brněnském okruhu hned ve dvou sportovních vozech.

Soutěž již byla uzavřena.


Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Setkání v Brně je jen jednou z akcí, které během roku pro své členy a veřejnost Klub sportovních aut pořádá. Jedná se o volné sdružení milovníků rychlých vozů, které založil Nikolaos Seizis, jenž před několika dny oslavil své dvaatřicáté narozeniny. Cílem Klubu je zlepšovat schopnosti řidičů ve všech, i extrémních podmínkách a zlepšovat jejich jezdecké umění s cílem působit pozitivně na bezpečnost provozu. Kromě společných vyjížděk a společenských akcí pořádají letní i zimní soustředění zejména na okruzích Brno, Most, Hockenheim, Nurburgring a Nordschleife a SPA-Francochamps.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků