Zveme vás na největší sraz sportovních aut

Klub sportovních aut i letos pořádá svátek milovníků rychlých kol na automotodromu v Brně. Buďte u toho i vy, již tento víkend.

Dějištěm této události se stane Automotodrom Brno. Dne 17. května se na něj od deváté hodiny ranní začnou sjíždět supersportovní vozy majitelů nejen z České republiky a Slovenska, ale díky spolupořádání akce s německým Pisten Clubem i plejáda sporťáků z Německa a Rakouska. Pořadatelé očekávají na dvě stovky ušlechtilých strojů Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Aston Martin, Lotus nebo Ultima. Možná ani nevíte, že se po našich silnicích prohánějí i skvosty jako Bugatti Veyron, Maserati MC12, Pagani Zonda nebo Porsche Carrera GT. I tyto vozy se v Brně velmi pravděpodobně objeví.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Program poběží až do 18, hodiny a koncipován je tak, aby si v Brně na své přišli jak technikymilovní pánové, tak i jejich ženy a případně i ratolesti. Vozy budou po celý den předvádět, jaký potenciál se v nich skrývá, takže diváci mají jedinečnou možnost na vlastní oči vidět vozy svých snů v ostrém nasazení. Všechna sportovní auta, patřící členům Klubu sportovních aut, budou zaparkovaná přímo na parkovišti před boxy. Z důvodu bezpečnosti veřejnost nebude mít přístup na toto ohraničené parkoviště, jinak však návštěvník bude mít přístup do paddocku i po celém areálu Automotodromu.

Vstupenka bude stát 200 Kč, děti do 15ti let ji budou mít za polovic. Její součástí bude kupón do slosování o deset jízd ve vybraných supersportech, které provedou kolem třetí hodiny odpolední zástupci pořádajícího Klubu sportovních aut, kteří budou mít své stanoviště v boxu číslo 1. Zajištěno je občerstvení i parkování přímo v areálu Automotodromu. 


Pro čtenáře AutoRevue.cz jsme připravili soutěž o desítky vstupenek na celý sobotní program a možnost svézt se po brněnském okruhu hned ve dvou sportovních vozech.

Soutěž již byla uzavřena.


Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Setkání v Brně je jen jednou z akcí, které během roku pro své členy a veřejnost Klub sportovních aut pořádá. Jedná se o volné sdružení milovníků rychlých vozů, které založil Nikolaos Seizis, jenž před několika dny oslavil své dvaatřicáté narozeniny. Cílem Klubu je zlepšovat schopnosti řidičů ve všech, i extrémních podmínkách a zlepšovat jejich jezdecké umění s cílem působit pozitivně na bezpečnost provozu. Kromě společných vyjížděk a společenských akcí pořádají letní i zimní soustředění zejména na okruzích Brno, Most, Hockenheim, Nurburgring a Nordschleife a SPA-Francochamps.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

bazar

Porsche Cayenne 3
Rok výroby: 2011
Stav: 81 410 km
Cena: 1 000 000 Kč
Porsche Cayenne 3
Rok výroby: 2011
Stav: 165 971 km
Cena: 820 000 Kč
Porsche Cayenne 4,8
Rok výroby: 2012
Stav: 97 358 km
Cena: 1 350 000 Kč
Porsche 911 3,4
Rok výroby: 2012
Stav: 49 701 km
Cena: 1 850 000 Kč
Porsche Cayenne 3,6
Rok výroby: 2008
Stav: 155 155 km
Cena: 400 000 Kč
Porsche Cayenne 3,2
Rok výroby: 2006
Stav: 267 049 km
Cena: 200 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků