Zveme vás na mmotion07 exklusivní přehlídku aut

Již příští čtvrtek začne ve Veletržním paláci v Praze přehlídka mmotion07. Co vše bude k vidění?

Již třetím rokem se letos ve dnech 29. listopadu - 1. prosince stane pražský Veletržní palác místem konání přehlídky prestižních automobilových, motocyklových a lifestylových značek. Tato poněkud neobvyklá akce se vymyká běžným představám o veletrhu či výstavě. Její organizátor - AC EXPO s.r.o. - ji proto výstižně označuje jako „přehlídku“, protože tento pojem asi nejlépe vystihuje o co se zde jedná. Exkluzivita, luxus, jedinečnost, krása a rychlost jsou asi nejvhodnější výrazy, které se vybaví v souvislosti s touto akcí. Návštěvníci funkcionalistického Veletržního paláce si v rámci mmotion07 budou opět moci „bez zábran“ prohlédnout skvosty na čtyřech či dvou kolech, které jsme stále ještě zvyklí obdivovat spíše na filmovém plátně nebo na lesklých stránkách luxusních katalogů než v běžném silničním provozu. Své nezastupitelné místo zde mají například značky Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Maserati, Volvo a další. České výstavní premiéry představí například značky Alpina, Ferrari, Lexus, Maserati, Mazda, Pagani, Subaru a očekávejte samozřejmě i jiná překvapení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

I mezi motocykly najdeme zástupce jen těch nejprestižnějších značek na našem trhu, přičemž v české premiéře představí své modely značky Aprilia, BMW, Bimota, Buell, Ducati, Harley Davidson, HS-Choppers, KTM, Moto Guzzi, Moto Morini, MV Agusta, Triumph, Suzuki, Wild Performance, VAV Tuninng ad.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Další část přehlídky mmotion07 je věnována lifestylovým značkám, protože životní styl je neodmyslitelnou součástí moderního současného života. Aby však tato akce nebudila dojem jakési výlučně pánské záležitosti, nabízí se zde řada inspirativních lákadel a zajímavostí, které zaujmou i dámy. Své obdivovatele určitě najdou výrobky a služby světoznámých jmen, jakými jsou například 7th Heaven - Aimée, ABS Jets, Askania, Bang & Olufsen, Bohemia Piano, C. Bechstein, Colnago, Alois Dallmayr Automaten, BaSys CS-Pioneer, Bose, ESO Travel, Engine Automobile Culture, Frey Wille,  Hästens, Hifi & Art, High-End Audio Studio, Kare, Koryna nábytek, Langenthal, ILVE, Louis Vuitton, Mário Wild Flowers, Moser, Travel & Business Centre, Star Trac, Resort Svatá Kateřina, Williams Gallery lights a mnohé další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako perličku můžeme uvést předpokládanou cenu všech vystavených exponátů - která se blíží k závratným 200 000 000 Kč. Nespornou zajímavostí se stane jistě i legendární motocykl Vespa LX50, jehož ladné křivky budou ozdobeny ve stylu přehlídky mmotion07 a který bude předmětem aukce při zahajovacím společenském večeru. Výtěžek aukce věnují organizátoři na charitativní účely - Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Již v uplynulých dvou letech přehlídka přitahovala pozornost velkého množství návštěvníků, kteří jsou očekáváni i letos, přičemž v prvních dvou dnech přicházejí převážně hosté na pozvánky a počet běžných vstupenek je pro toto období omezen. Naopak třetí den – sobota – bude otevřeno i pro širokou veřejnost. Vstupenky je možné si elektronicky rezervovat již s předstihem prostřednictvím www.mmotion.cz.  Ceny vstupenek jsou v limitované edici pro první dva dny stanoveny na 350 Kč a na sobotu potom na 270 Kč.


Soutěž o vstupenky již byla ukončena.


 

Souhrnné informace o mmotion07

Termín konání: 29. 11. - 1. 12. 2007
Místo konání:Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, 170 17  Praha 7
Umístění akce:Velká dvorana, hala A, hala B
Otevírací doba:

 29. 11. 2007, 11.00 – 18.00 hod.
 vstup pro zvané, odbornou veřejnost a média, vstupenky pro veřejnost v omezené edici
 30. 11. 2007, 11.00 – 20.00 hod.
 vstup pro zvané, odbornou veřejnost a média, vstupenky pro veřejnost v omezené edici
 1. 12. 2007, 10.00 – 18.00 hod.
 vstup pro veřejnost

Vstupné:Čtvrtek a pátek 350 Kč
Sobota 270 Kč

 

 

 

  

 

 

 

Co zajímavého vás mj. čeká na mmotion07?

Ferrari 430 Scuderia

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Ferrari 430 Scuderia.

Maserati GranTurismo

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Maserati Granturismo.

Pagani Zonda

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Pagani Zonda.

Lexus LS 600h

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Tip: Více informací o Lexusu LS 600h.

A další zajímavé sportovní a luxusní vozy značek Bentley, Jaguar, Lamborghini aj.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pokud se už teď nemůžete dočkat - projděte si prostory, kde jsou přípravy na mmotion07 v plném proudu, na http://www.mmotion.cz/vtour/.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků