Zveme vás na mmotion07 exklusivní přehlídku aut

Již příští čtvrtek začne ve Veletržním paláci v Praze přehlídka mmotion07. Co vše bude k vidění?

Již třetím rokem se letos ve dnech 29. listopadu - 1. prosince stane pražský Veletržní palác místem konání přehlídky prestižních automobilových, motocyklových a lifestylových značek. Tato poněkud neobvyklá akce se vymyká běžným představám o veletrhu či výstavě. Její organizátor - AC EXPO s.r.o. - ji proto výstižně označuje jako „přehlídku“, protože tento pojem asi nejlépe vystihuje o co se zde jedná. Exkluzivita, luxus, jedinečnost, krása a rychlost jsou asi nejvhodnější výrazy, které se vybaví v souvislosti s touto akcí. Návštěvníci funkcionalistického Veletržního paláce si v rámci mmotion07 budou opět moci „bez zábran“ prohlédnout skvosty na čtyřech či dvou kolech, které jsme stále ještě zvyklí obdivovat spíše na filmovém plátně nebo na lesklých stránkách luxusních katalogů než v běžném silničním provozu. Své nezastupitelné místo zde mají například značky Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Maserati, Volvo a další. České výstavní premiéry představí například značky Alpina, Ferrari, Lexus, Maserati, Mazda, Pagani, Subaru a očekávejte samozřejmě i jiná překvapení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

I mezi motocykly najdeme zástupce jen těch nejprestižnějších značek na našem trhu, přičemž v české premiéře představí své modely značky Aprilia, BMW, Bimota, Buell, Ducati, Harley Davidson, HS-Choppers, KTM, Moto Guzzi, Moto Morini, MV Agusta, Triumph, Suzuki, Wild Performance, VAV Tuninng ad.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Další část přehlídky mmotion07 je věnována lifestylovým značkám, protože životní styl je neodmyslitelnou součástí moderního současného života. Aby však tato akce nebudila dojem jakési výlučně pánské záležitosti, nabízí se zde řada inspirativních lákadel a zajímavostí, které zaujmou i dámy. Své obdivovatele určitě najdou výrobky a služby světoznámých jmen, jakými jsou například 7th Heaven - Aimée, ABS Jets, Askania, Bang & Olufsen, Bohemia Piano, C. Bechstein, Colnago, Alois Dallmayr Automaten, BaSys CS-Pioneer, Bose, ESO Travel, Engine Automobile Culture, Frey Wille,  Hästens, Hifi & Art, High-End Audio Studio, Kare, Koryna nábytek, Langenthal, ILVE, Louis Vuitton, Mário Wild Flowers, Moser, Travel & Business Centre, Star Trac, Resort Svatá Kateřina, Williams Gallery lights a mnohé další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako perličku můžeme uvést předpokládanou cenu všech vystavených exponátů - která se blíží k závratným 200 000 000 Kč. Nespornou zajímavostí se stane jistě i legendární motocykl Vespa LX50, jehož ladné křivky budou ozdobeny ve stylu přehlídky mmotion07 a který bude předmětem aukce při zahajovacím společenském večeru. Výtěžek aukce věnují organizátoři na charitativní účely - Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Již v uplynulých dvou letech přehlídka přitahovala pozornost velkého množství návštěvníků, kteří jsou očekáváni i letos, přičemž v prvních dvou dnech přicházejí převážně hosté na pozvánky a počet běžných vstupenek je pro toto období omezen. Naopak třetí den – sobota – bude otevřeno i pro širokou veřejnost. Vstupenky je možné si elektronicky rezervovat již s předstihem prostřednictvím www.mmotion.cz.  Ceny vstupenek jsou v limitované edici pro první dva dny stanoveny na 350 Kč a na sobotu potom na 270 Kč.


Soutěž o vstupenky již byla ukončena.


 

Souhrnné informace o mmotion07

Termín konání: 29. 11. - 1. 12. 2007
Místo konání:Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, 170 17  Praha 7
Umístění akce:Velká dvorana, hala A, hala B
Otevírací doba:

 29. 11. 2007, 11.00 – 18.00 hod.
 vstup pro zvané, odbornou veřejnost a média, vstupenky pro veřejnost v omezené edici
 30. 11. 2007, 11.00 – 20.00 hod.
 vstup pro zvané, odbornou veřejnost a média, vstupenky pro veřejnost v omezené edici
 1. 12. 2007, 10.00 – 18.00 hod.
 vstup pro veřejnost

Vstupné:Čtvrtek a pátek 350 Kč
Sobota 270 Kč

 

 

 

  

 

 

 

Co zajímavého vás mj. čeká na mmotion07?

Ferrari 430 Scuderia

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Ferrari 430 Scuderia.

Maserati GranTurismo

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Maserati Granturismo.

Pagani Zonda

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Více informací o Pagani Zonda.

Lexus LS 600h

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Tip: Více informací o Lexusu LS 600h.

A další zajímavé sportovní a luxusní vozy značek Bentley, Jaguar, Lamborghini aj.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pokud se už teď nemůžete dočkat - projděte si prostory, kde jsou přípravy na mmotion07 v plném proudu, na http://www.mmotion.cz/vtour/.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků