Zpřísnění dohledu nad STK se odkládá. Opět

O online systému, který by měl pomoci zamezit obcházení technických kontrol, se hovoří již velmi dlouho. Několikrát jsme slyšeli z úst ministerstva dopravy, že zbývají již poslední dny a hodiny ke spuštění a stále se nic neděje. A nyní přichází opět posunutí termínu spuštění.

Otázkou však stále zůstává, zda by podobný systém vůbec něco změnil. Ve výsledku bude monitorovat beztak pouze to, zda vůz vůbec Stanici technické kontroly navštívil - kdy vjel do dílny a kdy z ní vyjel. To může zamezit leda praktikám jako je absolvování STK bez přistavení vozu. Vše ostatní zůstane v rukou lidí a ty žádný podobný systém nezmění...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků