Známý britský moderátor se vrací na televizní obrazovky. První ukázka je bomba!

Zdá se, že britských televizních pořadů o autech není nikdy dost. Další bude na televizní stanici ITV.

Charismatický britský moderátor a bývalý automobilový závodník Tiff Needell byl v loňském roce vyhozen z televizního pořadu Fifth Gear, který byl na počátku tisíciletí konkurentem novodobého Top Gearu. Málokdo pak ví, že Tiff Needell a moderátoři Top Gearu byli ve skutečnosti velcí přátelé. To ale jen tak pro zajímavost.

Nový Top Gear se blíží! Vedle šaškáren čekejte i bouračku v Lamborghini Diablo

Nový Top Gear se blíží! Vedle šaškáren čekejte i bouračku v Lamborghini Diablo

Tiff však po vyhoštění z Fifth Gearu do moderátorského důchodu neodešel. Již delší dobu totiž provozuje svůj vlastní projekt, kterým je youtubový kanál Lovecars. Nejde o nic neobvyklého. Třeba i Henry Catchpole, nezávislý novinář a pravidelný přispěvatel do časopisu Evo, má svůj vlastní kanál Carfection, který v posledních letech rapidně narostl.

Nyní přišlo oznámení, že kanál Lovecars míří na televizní obrazovky. Vysílat jej bude stanice ITV a první epizoda odstartuje 12. listopadu ve 20:00. Již z první ukázky je vidět, že diváci dostanou vtipnou show plnou efektních záběrů, kde uvidí ty nejzajímavější automobily na světě. Hlavním tahounem tady ale samozřejmě bude Needell a jeho zkušenosti za volantem.

James May naučí vás i sebe vařit. Hvězda The Grand Tour uvede kulinářskou show

James May naučí vás i sebe vařit. Hvězda The Grand Tour uvede kulinářskou show

Druhým moderátorem pořadu bude Paul Woodman, který je taktéž autorem kanálu Lovecars. Jako další se objeví celá řada pravidelných hostujících moderátorů. Pilotní sezona bude mít šest hodinových dílů. Sledovat ji můžete online na stránkách televizní stanice. Bohužel jim teď ale trochu zlobí registrace. Snad to do premiéry opraví.

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

včera | Vladimír Kadera | 59 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků