Značkový leasing pro Nissan

Od 1. června 2001 zahájila svou činnost společnost SUMMIT LEASING CZ s.r.o, specializovaná...
Značkový leasing pro Nissan
Od 1. června 2001 zahájila svou činnost společnost SUMMIT LEASING CZ s.r.o, specializovaná na značkový leasing pro automobily Nissan. Firma se základním jměním 30,000.000 Kč vznikla na počátku roku 2001 jako stoprocentně dceřiná společnost výhradního dovozce vozů Nissan, společnosti Nissan ČR s.r.o., v rámci zabezpečení komplexní péče o zákazníky.

Leasované automobily nebudou zastaveny ve prospěch financujících bank (ČSOB a Citibank), protože SUMMIT LEASING CZ má dostatečně silné vlastní finanční zázemí - díky příslušnosti k Sumitomo Group, jedné z největších japonských obchodních firem s obratem 103,5 miliardy amerických dolarů za loňský rok.

Od samého počátku činnosti patří do standardních podmínek pevná výše leasingových splátek bez jakéhokoli zvláštního příplatku.

Vedle finančního zvýhodnění zákazníků Nissanu je nabídka SUMMIT LEASING CZ atraktivní také jednoduchostí a rychlostí vyřizování všech potřebných náležitostí při uzavírání smlouvy, při kterém SUMMIT LEASING CZ s výhodou využívá on-line spojení s dealery Nissanu.

U běžných automobilů s cenou do jednoho miliónu, není při složení akontace alespoň 30 %, nutné dokládat hospodářské výsledky, u dražších nebo na přání vybavených vozů, je to od akontace ve výši 40 %.

Prodejce kteréhokoli autorizovaného dealera Nissanu zpracuje zájemci o leasing nabídku přímo na místě a v případě zájmu zákazníka ji prostřednictvím elektronické pošty rovnou postoupí do SUMMIT LEASING CZ, kde ji obratem schválí. Prodejce tak může předložit leasingovou smlouvu k podpisu ještě dříve, než si jeho klient dopije kávu.

Hlavním partnerem SUMMIT LEASING CZ pro pojištění předmětů leasingu je v době zahájení činnosti pojišťovna Zurich, k níž se v nejbližší době připojí ještě Alianz a Česká pojišťovna.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků