Značkový leasing pro Nissan

Od 1. června 2001 zahájila svou činnost společnost SUMMIT LEASING CZ s.r.o, specializovaná...
Značkový leasing pro Nissan
Od 1. června 2001 zahájila svou činnost společnost SUMMIT LEASING CZ s.r.o, specializovaná na značkový leasing pro automobily Nissan. Firma se základním jměním 30,000.000 Kč vznikla na počátku roku 2001 jako stoprocentně dceřiná společnost výhradního dovozce vozů Nissan, společnosti Nissan ČR s.r.o., v rámci zabezpečení komplexní péče o zákazníky.

Leasované automobily nebudou zastaveny ve prospěch financujících bank (ČSOB a Citibank), protože SUMMIT LEASING CZ má dostatečně silné vlastní finanční zázemí - díky příslušnosti k Sumitomo Group, jedné z největších japonských obchodních firem s obratem 103,5 miliardy amerických dolarů za loňský rok.

Od samého počátku činnosti patří do standardních podmínek pevná výše leasingových splátek bez jakéhokoli zvláštního příplatku.

Vedle finančního zvýhodnění zákazníků Nissanu je nabídka SUMMIT LEASING CZ atraktivní také jednoduchostí a rychlostí vyřizování všech potřebných náležitostí při uzavírání smlouvy, při kterém SUMMIT LEASING CZ s výhodou využívá on-line spojení s dealery Nissanu.

U běžných automobilů s cenou do jednoho miliónu, není při složení akontace alespoň 30 %, nutné dokládat hospodářské výsledky, u dražších nebo na přání vybavených vozů, je to od akontace ve výši 40 %.

Prodejce kteréhokoli autorizovaného dealera Nissanu zpracuje zájemci o leasing nabídku přímo na místě a v případě zájmu zákazníka ji prostřednictvím elektronické pošty rovnou postoupí do SUMMIT LEASING CZ, kde ji obratem schválí. Prodejce tak může předložit leasingovou smlouvu k podpisu ještě dříve, než si jeho klient dopije kávu.

Hlavním partnerem SUMMIT LEASING CZ pro pojištění předmětů leasingu je v době zahájení činnosti pojišťovna Zurich, k níž se v nejbližší době připojí ještě Alianz a Česká pojišťovna.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků