Změna ve vedení u českého Audi

Do čela českého zastoupení značky Audi nastupuje David Liška, dosavadní ředitel marketingu této společnosti.
Změna ve vedení u českého Audi
Třicetiletý inženýr David Liška nahradí v čele společnosti – divize dosavadního ředitele p. Martina Klepněte pro větší obrázekArendarčíka, který nastupuje na vyšší pozici v rámci Audi AG. David Liška vystudoval elektrotechnickou fakultu Západočeské university a po absolutoriu nastoupil v roce 1994 do automobilky Škoda, v jejímž rámci začal v roce 1996 pracovat v oddělení produktového marketingu Audi/Volkswagen.

Po vyčlenění dovozu Audi/Volkswagen do společnosti Volkswagen Import Group v roce 1998 pokračoval v práci v divizi Audi.

Své jmenování komentoval David Liška takto: „V tuzemském týmu Audi působím už Klepněte pro větší obrázekřadu let a dovedu dost dobře odhadnout co mne v nové funkci čeká. Je to pro mne výzva a jsem přesvědčen, že své zkušenosti z předchozích let zúročím při dalším posilování pozice značky na českém trhu.“

Mezi záliby Davida Lišky patří cestování, protože rád poznává nové kraje a sport, zejména lyžován a tenis. „Velmi mne zajímá i motoristický sport, sleduji zejména okruhové a soutěžní šampionáty a jsem rád, že velmi často vidím na stupních vítězů piloty automobilů Audi.“, dodává ke svým zálibám David Liška.

V nové pozici přejeme Davidu Liškovi hodně úspěchů a věříme, že dosáhne svého cíle posílení pozice značky Audi na českém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků