Změna ve vedení u českého Audi

Do čela českého zastoupení značky Audi nastupuje David Liška, dosavadní ředitel marketingu této společnosti.
Změna ve vedení u českého Audi
Třicetiletý inženýr David Liška nahradí v čele společnosti – divize dosavadního ředitele p. Martina Klepněte pro větší obrázekArendarčíka, který nastupuje na vyšší pozici v rámci Audi AG. David Liška vystudoval elektrotechnickou fakultu Západočeské university a po absolutoriu nastoupil v roce 1994 do automobilky Škoda, v jejímž rámci začal v roce 1996 pracovat v oddělení produktového marketingu Audi/Volkswagen.

Po vyčlenění dovozu Audi/Volkswagen do společnosti Volkswagen Import Group v roce 1998 pokračoval v práci v divizi Audi.

Své jmenování komentoval David Liška takto: „V tuzemském týmu Audi působím už Klepněte pro větší obrázekřadu let a dovedu dost dobře odhadnout co mne v nové funkci čeká. Je to pro mne výzva a jsem přesvědčen, že své zkušenosti z předchozích let zúročím při dalším posilování pozice značky na českém trhu.“

Mezi záliby Davida Lišky patří cestování, protože rád poznává nové kraje a sport, zejména lyžován a tenis. „Velmi mne zajímá i motoristický sport, sleduji zejména okruhové a soutěžní šampionáty a jsem rád, že velmi často vidím na stupních vítězů piloty automobilů Audi.“, dodává ke svým zálibám David Liška.

V nové pozici přejeme Davidu Liškovi hodně úspěchů a věříme, že dosáhne svého cíle posílení pozice značky Audi na českém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků