Změna ve vedení u českého Audi

Do čela českého zastoupení značky Audi nastupuje David Liška, dosavadní ředitel marketingu této společnosti.
Změna ve vedení u českého Audi
Třicetiletý inženýr David Liška nahradí v čele společnosti – divize dosavadního ředitele p. Martina Klepněte pro větší obrázekArendarčíka, který nastupuje na vyšší pozici v rámci Audi AG. David Liška vystudoval elektrotechnickou fakultu Západočeské university a po absolutoriu nastoupil v roce 1994 do automobilky Škoda, v jejímž rámci začal v roce 1996 pracovat v oddělení produktového marketingu Audi/Volkswagen.

Po vyčlenění dovozu Audi/Volkswagen do společnosti Volkswagen Import Group v roce 1998 pokračoval v práci v divizi Audi.

Své jmenování komentoval David Liška takto: „V tuzemském týmu Audi působím už Klepněte pro větší obrázekřadu let a dovedu dost dobře odhadnout co mne v nové funkci čeká. Je to pro mne výzva a jsem přesvědčen, že své zkušenosti z předchozích let zúročím při dalším posilování pozice značky na českém trhu.“

Mezi záliby Davida Lišky patří cestování, protože rád poznává nové kraje a sport, zejména lyžován a tenis. „Velmi mne zajímá i motoristický sport, sleduji zejména okruhové a soutěžní šampionáty a jsem rád, že velmi často vidím na stupních vítězů piloty automobilů Audi.“, dodává ke svým zálibám David Liška.

V nové pozici přejeme Davidu Liškovi hodně úspěchů a věříme, že dosáhne svého cíle posílení pozice značky Audi na českém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků