Zlatá Toleda

Začátkem června se uskuteční už 37. ročník Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha. Oficiálními vozy festivalu se stalo deset Seatů Toledo v symbolické zlaté barvě.
Zlatá Toleda
Začátkem června se uskuteční už 37. ročník Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha. Oficiálními vozy festivalu se stalo deset Seatů Toledo v symbolické zlaté barvě.

Festival Zlatá Praha je nejvýznamnější akcí svého druhu v České republice a má i široký nadnárodní rámec. Do festivalové soutěže je letos zařazeno 115 pořadů z 28 zemí celého světa."Festival Zlatá Praha má vysokou prestiž a těší nás, že pořadatelé oslovili právě Seat s nabídkou stát se partnery této akce," říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. Seat však v roli partnera podobně prestižní akce není žádným nováčkem - už řadu let totiž systematicky spolupracuje s pořadateli nejvýznamnějších tuzemských akcí z oblasti kultury i sportu.

Importér vozů Seat do ČR stál například v pozadí mimořádně úspěšných koncertních projektů zpěvaček Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové či Petry Janů, svého času Seat podpořil také pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Leskem olympijských medailí ozdobili své vozy Seat Toledo kanoisté Šimek s Rohanem, vynikající tyčkařka Daniela Bártová se vozí při svých cestách za světovými rekordy Seatem Cordoba.

Dovozce automobilů Seat podpořil také ambiciózní projekt "Bosch 2000", který si klade za cíl zrestaurovat obraz světoznámého malíře Hieronyma Bosche "Zahrada pozemských rozkoší". Seat významně přispěl také k úspěchu mezinárodního festivalu pantomimy neslyšících a pomáhá i zdravotně postiženým spoluobčanům. A díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem se Seat pravidelně objevuje na nejdůležitějších atletických akcích domácího i mezinárodního významu.

"Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že nám právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry," říká Udo-Ernst Quast.

Zlatá barva festivalových vozů Seat Toledo připomíná nedávný slavnostní okamžik v historii dovozce automobilů Seat do ČR: prodeje španělských automobilů Seat na českém trhu překročily magickou hranicí 30 000 vozů! A tento slavnostní okamžik umocnily i oslavy padesáti let od založení automobilky Seat. "Široká modelová škála, vysoká kvalita těchto modelů a spolehlivé servisní zázemí patří k hlavním přednostem Seatu," vysvětluje kořeny úspěchu značky Seat v ČR i ve světě Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků