Zlatá Toleda

Začátkem června se uskuteční už 37. ročník Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha. Oficiálními vozy festivalu se stalo deset Seatů Toledo v symbolické zlaté barvě.
Zlatá Toleda
Začátkem června se uskuteční už 37. ročník Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha. Oficiálními vozy festivalu se stalo deset Seatů Toledo v symbolické zlaté barvě.

Festival Zlatá Praha je nejvýznamnější akcí svého druhu v České republice a má i široký nadnárodní rámec. Do festivalové soutěže je letos zařazeno 115 pořadů z 28 zemí celého světa."Festival Zlatá Praha má vysokou prestiž a těší nás, že pořadatelé oslovili právě Seat s nabídkou stát se partnery této akce," říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. Seat však v roli partnera podobně prestižní akce není žádným nováčkem - už řadu let totiž systematicky spolupracuje s pořadateli nejvýznamnějších tuzemských akcí z oblasti kultury i sportu.

Importér vozů Seat do ČR stál například v pozadí mimořádně úspěšných koncertních projektů zpěvaček Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové či Petry Janů, svého času Seat podpořil také pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Leskem olympijských medailí ozdobili své vozy Seat Toledo kanoisté Šimek s Rohanem, vynikající tyčkařka Daniela Bártová se vozí při svých cestách za světovými rekordy Seatem Cordoba.

Dovozce automobilů Seat podpořil také ambiciózní projekt "Bosch 2000", který si klade za cíl zrestaurovat obraz světoznámého malíře Hieronyma Bosche "Zahrada pozemských rozkoší". Seat významně přispěl také k úspěchu mezinárodního festivalu pantomimy neslyšících a pomáhá i zdravotně postiženým spoluobčanům. A díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem se Seat pravidelně objevuje na nejdůležitějších atletických akcích domácího i mezinárodního významu.

"Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že nám právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry," říká Udo-Ernst Quast.

Zlatá barva festivalových vozů Seat Toledo připomíná nedávný slavnostní okamžik v historii dovozce automobilů Seat do ČR: prodeje španělských automobilů Seat na českém trhu překročily magickou hranicí 30 000 vozů! A tento slavnostní okamžik umocnily i oslavy padesáti let od založení automobilky Seat. "Široká modelová škála, vysoká kvalita těchto modelů a spolehlivé servisní zázemí patří k hlavním přednostem Seatu," vysvětluje kořeny úspěchu značky Seat v ČR i ve světě Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Seat Ibiza 1,2
Rok výroby: 2013
Stav: 19 943 km
Cena: 193 000 Kč
Seat Cordoba 1,4
Rok výroby: 2002
Stav: 162 370 km
Cena: 40 000 Kč
Seat Ibiza 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 117 477 km
Cena: 65 000 Kč
Seat Leon 1,4
Rok výroby: 2002
Stav: 179 079 km
Cena: 60 000 Kč
Seat Ibiza 1,4
Rok výroby: 2011
Stav: 59 369 km
Cena: 137 000 Kč
Seat Leon 2
Rok výroby: 2014
Stav: 32 961 km
Cena: 360 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků