Zkuste si nové BMW 3 na vlastní kůži

BMW řady 3 – nejprodávanější model německé automobilky – vstoupí na český trh spolu s týden trvající akcí pro zákazníky pojmenované Driving Force Tour.

Městská část akce u příležitost uvedení BMW řady 3 na trh začne v pondělí 14. března a potrvá do středy 16. března, od čtvrtku 17. března budou probíhat testovací jízdy na letišti v Hořovicích a v neděli 20. března bude den pro volně příchozí.

Její první část bude probíhat v centru Prahy od pondělí 14. března do středy 16. března. Pomocí přenosných, pro tuto akci speciálně vyvinutých plazmových obrazovek, budou lidé upozorňováni na start prodeje nového BMW řady 3. Tato část prezentace bude probíhat v době ranní a odpolední dopravní špičky na nejrušnějších křižovatkách a pražských dopravních tepnách. Začátek prezentací bude každý den od pondělí do středy od 7:30 a potrvá zhruba hodinu. Akce se bude konat například na rušné pražské křižovatce před Tančícím domem.

Za stejným účelem – představit veřejnosti nové BMW řady 3 - se budou během dne po pěší zóně pohybovat performeři s obrovskými míči. Choreografii této části akce měl na starost známý anglický režisér a bude k vidění v centru města – na Staroměstském a Václavském náměstí.

Hned ve čtvrtek naváží na městskou část přestavení BMW řady 3 zákazníkům testovací jízdy a technická prezentace vozů na letišti v Hořovicích. Od čtvrtku do soboty budou přicházet pozvaní zákazníci značky BMW, v neděli bude den pro širokou veřejnost a přijít může každý bez pozvání ani předchozího ohlášení. K dispozici bude 50 testovacích vozů BMW řady 3.

Driving Force Tour v Hořovicích nabídne svezení v novém BMW řady 3 na vytyčeném okruhu po okolí. Na letišti budou připravena speciální cvičiště, na nichž příchozí vyzkoušejí nejmodernější technologie použité poprvé ve vozech této kategorie. Půjde například o testy aktivního řízení nebo pneumatik Run Flat, které z aut úplně vytlačily rezervní kolo.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků