Zkuste si nové BMW 3 na vlastní kůži

BMW řady 3 – nejprodávanější model německé automobilky – vstoupí na český trh spolu s týden trvající akcí pro zákazníky pojmenované Driving Force Tour.

Městská část akce u příležitost uvedení BMW řady 3 na trh začne v pondělí 14. března a potrvá do středy 16. března, od čtvrtku 17. března budou probíhat testovací jízdy na letišti v Hořovicích a v neděli 20. března bude den pro volně příchozí.

Její první část bude probíhat v centru Prahy od pondělí 14. března do středy 16. března. Pomocí přenosných, pro tuto akci speciálně vyvinutých plazmových obrazovek, budou lidé upozorňováni na start prodeje nového BMW řady 3. Tato část prezentace bude probíhat v době ranní a odpolední dopravní špičky na nejrušnějších křižovatkách a pražských dopravních tepnách. Začátek prezentací bude každý den od pondělí do středy od 7:30 a potrvá zhruba hodinu. Akce se bude konat například na rušné pražské křižovatce před Tančícím domem.

Za stejným účelem – představit veřejnosti nové BMW řady 3 - se budou během dne po pěší zóně pohybovat performeři s obrovskými míči. Choreografii této části akce měl na starost známý anglický režisér a bude k vidění v centru města – na Staroměstském a Václavském náměstí.

Hned ve čtvrtek naváží na městskou část přestavení BMW řady 3 zákazníkům testovací jízdy a technická prezentace vozů na letišti v Hořovicích. Od čtvrtku do soboty budou přicházet pozvaní zákazníci značky BMW, v neděli bude den pro širokou veřejnost a přijít může každý bez pozvání ani předchozího ohlášení. K dispozici bude 50 testovacích vozů BMW řady 3.

Driving Force Tour v Hořovicích nabídne svezení v novém BMW řady 3 na vytyčeném okruhu po okolí. Na letišti budou připravena speciální cvičiště, na nichž příchozí vyzkoušejí nejmodernější technologie použité poprvé ve vozech této kategorie. Půjde například o testy aktivního řízení nebo pneumatik Run Flat, které z aut úplně vytlačily rezervní kolo.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků