Zkuste si nové BMW 3 na vlastní kůži

BMW řady 3 – nejprodávanější model německé automobilky – vstoupí na český trh spolu s týden trvající akcí pro zákazníky pojmenované Driving Force Tour.

Městská část akce u příležitost uvedení BMW řady 3 na trh začne v pondělí 14. března a potrvá do středy 16. března, od čtvrtku 17. března budou probíhat testovací jízdy na letišti v Hořovicích a v neděli 20. března bude den pro volně příchozí.

Její první část bude probíhat v centru Prahy od pondělí 14. března do středy 16. března. Pomocí přenosných, pro tuto akci speciálně vyvinutých plazmových obrazovek, budou lidé upozorňováni na start prodeje nového BMW řady 3. Tato část prezentace bude probíhat v době ranní a odpolední dopravní špičky na nejrušnějších křižovatkách a pražských dopravních tepnách. Začátek prezentací bude každý den od pondělí do středy od 7:30 a potrvá zhruba hodinu. Akce se bude konat například na rušné pražské křižovatce před Tančícím domem.

Za stejným účelem – představit veřejnosti nové BMW řady 3 - se budou během dne po pěší zóně pohybovat performeři s obrovskými míči. Choreografii této části akce měl na starost známý anglický režisér a bude k vidění v centru města – na Staroměstském a Václavském náměstí.

Hned ve čtvrtek naváží na městskou část přestavení BMW řady 3 zákazníkům testovací jízdy a technická prezentace vozů na letišti v Hořovicích. Od čtvrtku do soboty budou přicházet pozvaní zákazníci značky BMW, v neděli bude den pro širokou veřejnost a přijít může každý bez pozvání ani předchozího ohlášení. K dispozici bude 50 testovacích vozů BMW řady 3.

Driving Force Tour v Hořovicích nabídne svezení v novém BMW řady 3 na vytyčeném okruhu po okolí. Na letišti budou připravena speciální cvičiště, na nichž příchozí vyzkoušejí nejmodernější technologie použité poprvé ve vozech této kategorie. Půjde například o testy aktivního řízení nebo pneumatik Run Flat, které z aut úplně vytlačily rezervní kolo.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků