Zimní prohlídky u Fordu

Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma.
Zimní prohlídky u Fordu
Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma. Motoristé tu navíc mohou vyhrát i zájezd pro dva do tajemného Ománu.

Zima se nezadržitelně blíží – a to je pochopitelně čas pro důkladnou zimní prohlídku, která je pro řidiče současně i jistou zárukou, že ho v zimě nepřekvapí něco, co na podzim zanedbal. Ford proto přišel s výjimečnou nabídkou zimní prohlídky u všech svých autorizovaných servisů. Až do 15. prosince pracovníci servisu zevrubně zkontrolují každý Ford za pouhých 99 korun. Během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce celou prohlídku udělají zcela zdarma. Jediné, co pro to motoristé musí udělat, je kontaktovat nejbližší autorizovaný servis a objednat se na vhodný termín.

Navíc Ford také začal nabízet originální náhradní díly Ford – Motorcraft za zvýhodněné ceny. V rámci zvláštní zimní nabídky je možné pořídit nemrznoucí směsi, zimní pneumatiky a akumulátory za mimořádně příznivé ceny.

A to ještě není všechno. Při návštěvě autorizovaného servisu se majitelé Fordů rovněž mohou zúčastnit soutěže o nejoriginálnější odpověď na otázku: „Jak říkáte svému Fordu a proč?“. Autoři tří nejlepších odpovědí získají jako cenu Ford Motor Company, s.r.o. zájezd pro dva do Ománu. Jména vítězů budou zveřejněna 5. ledna na webové stránce www.ford.cz a zájezdy se uskuteční v průběhu října 2001.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků