Zimní prohlídky u Fordu

Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma.
Zimní prohlídky u Fordu
Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma. Motoristé tu navíc mohou vyhrát i zájezd pro dva do tajemného Ománu.

Zima se nezadržitelně blíží – a to je pochopitelně čas pro důkladnou zimní prohlídku, která je pro řidiče současně i jistou zárukou, že ho v zimě nepřekvapí něco, co na podzim zanedbal. Ford proto přišel s výjimečnou nabídkou zimní prohlídky u všech svých autorizovaných servisů. Až do 15. prosince pracovníci servisu zevrubně zkontrolují každý Ford za pouhých 99 korun. Během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce celou prohlídku udělají zcela zdarma. Jediné, co pro to motoristé musí udělat, je kontaktovat nejbližší autorizovaný servis a objednat se na vhodný termín.

Navíc Ford také začal nabízet originální náhradní díly Ford – Motorcraft za zvýhodněné ceny. V rámci zvláštní zimní nabídky je možné pořídit nemrznoucí směsi, zimní pneumatiky a akumulátory za mimořádně příznivé ceny.

A to ještě není všechno. Při návštěvě autorizovaného servisu se majitelé Fordů rovněž mohou zúčastnit soutěže o nejoriginálnější odpověď na otázku: „Jak říkáte svému Fordu a proč?“. Autoři tří nejlepších odpovědí získají jako cenu Ford Motor Company, s.r.o. zájezd pro dva do Ománu. Jména vítězů budou zveřejněna 5. ledna na webové stránce www.ford.cz a zájezdy se uskuteční v průběhu října 2001.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků