Zimní prohlídky u Fordu

Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma.
Zimní prohlídky u Fordu
Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma. Motoristé tu navíc mohou vyhrát i zájezd pro dva do tajemného Ománu.

Zima se nezadržitelně blíží – a to je pochopitelně čas pro důkladnou zimní prohlídku, která je pro řidiče současně i jistou zárukou, že ho v zimě nepřekvapí něco, co na podzim zanedbal. Ford proto přišel s výjimečnou nabídkou zimní prohlídky u všech svých autorizovaných servisů. Až do 15. prosince pracovníci servisu zevrubně zkontrolují každý Ford za pouhých 99 korun. Během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce celou prohlídku udělají zcela zdarma. Jediné, co pro to motoristé musí udělat, je kontaktovat nejbližší autorizovaný servis a objednat se na vhodný termín.

Navíc Ford také začal nabízet originální náhradní díly Ford – Motorcraft za zvýhodněné ceny. V rámci zvláštní zimní nabídky je možné pořídit nemrznoucí směsi, zimní pneumatiky a akumulátory za mimořádně příznivé ceny.

A to ještě není všechno. Při návštěvě autorizovaného servisu se majitelé Fordů rovněž mohou zúčastnit soutěže o nejoriginálnější odpověď na otázku: „Jak říkáte svému Fordu a proč?“. Autoři tří nejlepších odpovědí získají jako cenu Ford Motor Company, s.r.o. zájezd pro dva do Ománu. Jména vítězů budou zveřejněna 5. ledna na webové stránce www.ford.cz a zájezdy se uskuteční v průběhu října 2001.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků