Zimní prohlídky u Fordu

Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma.
Zimní prohlídky u Fordu
Autorizované servisy Ford nyní všem majitelům vozů s modrým oválem ve znaku nabízejí mimořádně výhodnou zimní prohlídku. Až do 15. prosince tak každý Ford zkontrolují za výjimečných 99 korun a během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce úplně zdarma. Motoristé tu navíc mohou vyhrát i zájezd pro dva do tajemného Ománu.

Zima se nezadržitelně blíží – a to je pochopitelně čas pro důkladnou zimní prohlídku, která je pro řidiče současně i jistou zárukou, že ho v zimě nepřekvapí něco, co na podzim zanedbal. Ford proto přišel s výjimečnou nabídkou zimní prohlídky u všech svých autorizovaných servisů. Až do 15. prosince pracovníci servisu zevrubně zkontrolují každý Ford za pouhých 99 korun. Během víkendu 11. a 12. listopadu dokonce celou prohlídku udělají zcela zdarma. Jediné, co pro to motoristé musí udělat, je kontaktovat nejbližší autorizovaný servis a objednat se na vhodný termín.

Navíc Ford také začal nabízet originální náhradní díly Ford – Motorcraft za zvýhodněné ceny. V rámci zvláštní zimní nabídky je možné pořídit nemrznoucí směsi, zimní pneumatiky a akumulátory za mimořádně příznivé ceny.

A to ještě není všechno. Při návštěvě autorizovaného servisu se majitelé Fordů rovněž mohou zúčastnit soutěže o nejoriginálnější odpověď na otázku: „Jak říkáte svému Fordu a proč?“. Autoři tří nejlepších odpovědí získají jako cenu Ford Motor Company, s.r.o. zájezd pro dva do Ománu. Jména vítězů budou zveřejněna 5. ledna na webové stránce www.ford.cz a zájezdy se uskuteční v průběhu října 2001.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků