Zetoru se daří a rozšiřuje své výrobní portfolio

Brněnská strojírenská společnost Zetor má své nejhorší již za sebou. Po úspěšném loňském roce, kdy vykázala čistý zisk přes 125 mil. Kč, přichází v roce letošním s dvojicí nových modelů. Jedná se o modely Forterry a Proxima Plus. Ty jsou určeny hlavně pro evropský a americký trh. V obou modelech se po létech objeví opět české Zetor motory, místo původních italských v minulé generaci. Plány celé společnosti jsou poměrně smělé. Do roku 2010 chce zvýšit roční prodeje z dnešních necelých šesti tisíc strojů na téměř dvojnásobek a v modelovou řadu chce doplnit o těžké traktory. Své působení chce pak rozšířit i do asie.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků