Hyundai i30 po faceliftu se ukáže v Ženevě. Zde jsou úplně první fotografie

První ochutnávka odhaluje sportovnější vizáž a nový světelný podpis.

Třetí generace Hyundaie i30 se v letošním roce dostává do poloviny životního cyklu. Korejská automobilka tak nelení a modernizovanou verzi své nejprodávanější řady přiveze v březnu do Ženevy. Ještě předtím nás ale láká prvními fotografiemi výbavy N Line, které odhalují hned několik novinek.

Hyundai chystá další konkurenci Škody Fabia. Bude mluvit zcela novým jazykem

Hyundai chystá další konkurenci Škody Fabia. Bude mluvit zcela novým jazykem

Předně jde o zcela nové LED světlomety s integrovaným denním svícením, které tak už nebude namačkané v nárazníku. Nasávací otvory na spodní části předního nárazníku mají jiné žebrování a velká maska uprostřed se znatelně rozšíří, čímž opticky rozšíří i celé auto. Širokou masku a nové světlomety uvidíme i ve standardních výbavách.

Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai s postupným lákáním na novinku neskončil. Ještě před uvedením se dočkáme několika dalších fotografií, které budou odhalovat jednotlivé nové detaily. Můžeme se těšit na jiný zadní nárazník, zadní svítilny a nová 16- až 18palcová kola. Retušemi prošel i kokpit, který dostal mimo jiné velký 10,25palcový infotainment.

S příchodem modernizované verze i30 bude výbava N Line dostupná i pro variantu kombi, pro kterou byla tato sportovně střižená výbava doposud zapovězena.

Galerie doplněna o současnou verzi Hyundai i30.

Speciál: Autosalon Ženeva 2020

Autosalon v Ženevě je jednou z nejvýznamnějších událostí automobilového roku. Letos se měl konat již 90. ročník, výstava však byla tři dny před zahájením zrušena z důvodu rizika šíření koronaviru. Vyhlášení výsledků ankety evropské Auto roku 2020 (COTY) proběhlo podle plánu, avšak pouze formou živého přenosu.

Přehled očekávaných novinek
To nejlepší, co se mohlo v Ženevě představit

Místo: Ženeva, Švýcarsko
Adresa výstaviště: Route François-Peyrot 30, 1218 Le Grand-Saconnex

TEST Volkswagen Grand California 680: Dovolená na Slovensku jezdící, spící

Volkswagen Grand California 680

Největší obytný Volkswagen měří na délku skoro sedm metrů, přitom ale jezdí jako klasická dodávka. Jeho schopnosti jsme vyrazili prověřit na Slovensko.

dnes | Vladimír Kadera | 9 příspěvků
Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 70 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 55 příspěvků