Zele připravil karbonový program pro nový GT-R

Nissan GT-R se zřejmě stane v blízké budoucnosti k vozům, které budou ve velkém zájmů tunerů. Potenciál vozu je obrovský a míst pro jakékoli zlepšení je téměř nekonečno.

Japonský tuner Zele připravil karbonový program pro tento sportovní vůz a přidal k tomu i odstranění omezovače rychlosti.

Karbonový program v ceně jednoho tisíce dolarů v sobě obsahuje pouze detaily. Velké díly tak zůstanou z původního materiálu. Karbon tak lze najít na přední masce, karbonový je spoiler předního nárazníku, prahové nástavce, zadní difusor a pár detailů na karosérii.

Zele k tomu přidává i výměnu řídící jednotky, která v Japonsku omezuje maximální rychlost na 180 km/h a je deaktivována pouze na okruzích. Zele tak umožní využít skutečný potenciál vozů i mimo vybrané závodní tratě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zele Nissan GT-R
 

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků