Zele připravil karbonový program pro nový GT-R

Nissan GT-R se zřejmě stane v blízké budoucnosti k vozům, které budou ve velkém zájmů tunerů. Potenciál vozu je obrovský a míst pro jakékoli zlepšení je téměř nekonečno.

Japonský tuner Zele připravil karbonový program pro tento sportovní vůz a přidal k tomu i odstranění omezovače rychlosti.

Karbonový program v ceně jednoho tisíce dolarů v sobě obsahuje pouze detaily. Velké díly tak zůstanou z původního materiálu. Karbon tak lze najít na přední masce, karbonový je spoiler předního nárazníku, prahové nástavce, zadní difusor a pár detailů na karosérii.

Zele k tomu přidává i výměnu řídící jednotky, která v Japonsku omezuje maximální rychlost na 180 km/h a je deaktivována pouze na okruzích. Zele tak umožní využít skutečný potenciál vozů i mimo vybrané závodní tratě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zele Nissan GT-R
 

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků