Závodníci Red Bullu využili déšť před závodem parádně: Driftovali s Aston Martinem!

Jezdci závodního týmu Red Bull F1 si ještě před závodním víkendem na trati v Austinu zařádili s Aston Martinem.

Red Bully byly na trati v texaském Austinu překvapivě schopné držet krok s Mercedesy a Ferrari. Technická závada sice zastavila Daniela Ricciarda, ale Max Verstappen dojel na druhém místě. Ještě před závodem se však oba prohnali po zmoklé trati s Aston Martinem DB11 Volante.

Střechu kabrioletu si na to nestáhli. Deštivé počasí, které tento závodní týden panovalo, totiž mělo podle předpovědí ovlivnit i nedělní závod, což se nakonec nestalo. Snížená adheze však dovolila dvojici projet si okruh Amerik docela jinak než v čisté stopě monopostů.

Spolupráce týmu Red Bull F1 s Aston Martinem se prohlubuje. Co to znamená?

Spolupráce týmu Red Bull F1 s Aston Martinem se prohlubuje. Co to znamená?

Právě Ricciardo se chopil volantu a smál se určitě mnohem více než v neděli. Australský závodník příští rok přestupuje k Renault Sportu, a tak by si měl v rámci podobných promo akcí zvykat spíše na předokolky. I když takový Mégane R.S. je také pěkně přetáčivý. Aston Martin jezdci propagují kvůli sponzorské smlouvě s britským výrobcem, motory dodává právě Renault, ovšem označena je jednotka jako Tag Heuer.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků
Minitest Mazda 6 2.5 Skyactiv-G A/T: Mimo čas a obvyklé mantinely

Mazda 6 2.5 Skyaktiv-G A/T (minitest)

Vzepřít se jednou provždy kalendáři, jen mládí, nikdy stáří, zpívá v jednom ze svých šlágrů božský Kája. Máme ale tak trochu dojem, že si něco podobného může pobrukovat i Mazda se svou šestkou.

10.  1.  2019 | Miro Mihálik | 88 příspěvků
S VW Touareg napříč Marokem: Existuje vůbec něco, co nezvládne?

S VW Touareg napříč Marokem

Čtyři dny v autě, skoro 1300 ujetých kilometrů a mraky různorodých zážitků, které bych jinak nepochytil za celý rok. Nějak takto by se dalo ve zkratce shrnout putování Marokem za volantem jednoho z nejlepších SUV dnešní doby.

6.  1.  2019 | Jan Mička | 43 příspěvků