Zaujmout dnešní mládež není snadné. Bývalá hvězda Top Gearu ale našla řešení

Lék na krizi středního věku podle Richarda Hamonda je opět na scéně. Tentokrát je to ještě větší sranda než minule.

Richard Hammond pokračuje v placené propagaci Fordu Ranger Raptor pro sociální síť Drivetribe. Jak asi víte, moderátor je známý svou láskou k americkým autům, pick-upům obzvlášť, za což si z něj Jeremy Clarskon a James May nejednou dělali srandu.

V nejnovějším videu vyrazil se svými dcerami na nákupy. Na respektovaného otce tak úplně nevypadá, tedy alespoň podle scénáře, nakonec ale příšel na to, jak pozornost svých dítek upoutat. Vzhledem k tomu, že je Richard Hammond mistr slova, budete mu viset na rtu od začátku až do konce. 

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richardův lék na krizi středního věku jsme již otestovali a odnesl si od nás moc hezké hodnocení 9/10. Nejraději na něm máme jeho podvozek, který se dokáže přizpůsobit hladkému asfaltu i měsíční krajině.

TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

včera | Vladimír Kadera | 23 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 37 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků