Zaujmout dnešní mládež není snadné. Bývalá hvězda Top Gearu ale našla řešení

Lék na krizi středního věku podle Richarda Hamonda je opět na scéně. Tentokrát je to ještě větší sranda než minule.

Richard Hammond pokračuje v placené propagaci Fordu Ranger Raptor pro sociální síť Drivetribe. Jak asi víte, moderátor je známý svou láskou k americkým autům, pick-upům obzvlášť, za což si z něj Jeremy Clarskon a James May nejednou dělali srandu.

V nejnovějším videu vyrazil se svými dcerami na nákupy. Na respektovaného otce tak úplně nevypadá, tedy alespoň podle scénáře, nakonec ale příšel na to, jak pozornost svých dítek upoutat. Vzhledem k tomu, že je Richard Hammond mistr slova, budete mu viset na rtu od začátku až do konce. 

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richardův lék na krizi středního věku jsme již otestovali a odnesl si od nás moc hezké hodnocení 9/10. Nejraději na něm máme jeho podvozek, který se dokáže přizpůsobit hladkému asfaltu i měsíční krajině.

Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

včera | Stanislav Kolman | 77 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků