Zastava bude nakonec vyrábět Astru

Na počátku dubna jsme vám jako první přinesli informace o nových plánech srbské automobilky Zastava (celá zpráva). Ta se dohodla s koncernem General Motors na licenční výrobě jednoho z modelů německého Opelu.

I když se původně spekulovalo o malém modelu Corsa minulé generace, která by doplnila současnou licenční výrobu modelu Zastava 10, neboli Fiatu Punta, nové informace ze Srbska hovoří o jiném modelu.

Zastava by měla na svých linkách vyrábět větší model a to Astru minulé generace, tedy model s interním označením G. Tu Opel ještě nyní sám vyrábí a prodává s přídomkem „classic”. Zastava by měla nejspíše převzít výrobu čtyřdveřového sedanu, který by měl získat označení Zastava 20.

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků