Zasedala dozorčí rada Škoda Auto

Dozorčí rada Škoda Auto pod vedením svého předsedy Detlefa Wittiga vzala na vědomí výsledky hospodaření Škoda Auto a.s. za uplynulých pět měsíců.
Dozorčí rada rovněž přijala některá personální opatření. Prodloužila funkční období předsedy představenstva Škoda Auto Ing. Vratislava Kulhánka do 15. dubna 2006.

Členu představenstva odpovědnému za výrobu a logistiku Karlu-Günteru Büschingovi byla prodlužena smlouva do 31. prosince 2003. K 31. červenci ukončí svou funkci člen představenstva Škoda Auto Klas Wulf odpovědný za oblast ekonomie.

Jeho funkci s platností od 1. srpna 2002 do 31. července 2005 převezme jako nový člen představenstva Škoda Auto Winfried Vahland, který byl dosud viceprezidentem Volkswagen Brazílie odpovědným za finance.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků