Zasedala dozorčí rada Škoda Auto

Dozorčí rada Škoda Auto pod vedením svého předsedy Detlefa Wittiga vzala na vědomí výsledky hospodaření Škoda Auto a.s. za uplynulých pět měsíců.
Dozorčí rada rovněž přijala některá personální opatření. Prodloužila funkční období předsedy představenstva Škoda Auto Ing. Vratislava Kulhánka do 15. dubna 2006.

Členu představenstva odpovědnému za výrobu a logistiku Karlu-Günteru Büschingovi byla prodlužena smlouva do 31. prosince 2003. K 31. červenci ukončí svou funkci člen představenstva Škoda Auto Klas Wulf odpovědný za oblast ekonomie.

Jeho funkci s platností od 1. srpna 2002 do 31. července 2005 převezme jako nový člen představenstva Škoda Auto Winfried Vahland, který byl dosud viceprezidentem Volkswagen Brazílie odpovědným za finance.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků