Zasedala dozorčí rada Škoda Auto

Dozorčí rada Škoda Auto pod vedením svého předsedy Detlefa Wittiga vzala na vědomí výsledky hospodaření Škoda Auto a.s. za uplynulých pět měsíců.
Dozorčí rada rovněž přijala některá personální opatření. Prodloužila funkční období předsedy představenstva Škoda Auto Ing. Vratislava Kulhánka do 15. dubna 2006.

Členu představenstva odpovědnému za výrobu a logistiku Karlu-Günteru Büschingovi byla prodlužena smlouva do 31. prosince 2003. K 31. červenci ukončí svou funkci člen představenstva Škoda Auto Klas Wulf odpovědný za oblast ekonomie.

Jeho funkci s platností od 1. srpna 2002 do 31. července 2005 převezme jako nový člen představenstva Škoda Auto Winfried Vahland, který byl dosud viceprezidentem Volkswagen Brazílie odpovědným za finance.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

dnes | Jan Mička | 3 příspěvky
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky