Zákazníci natankovali v dubnu s kartou Benzin Plus slevy za více než 181 000 Kč

Společnost GE Money Auto, jednička na českém trhu financování ojetých automobilů, rozdala svým zákazníkům od poloviny letošního ledna již téměř 100 000 ks slevových karet Benzin Plus (87 098 ks rozesláno stávajícím zákazníkům GE Money Auto a 10 274 ks obdrželi noví zákazníci GEMA v období od 17. 1. do 30. 4. 2005).

Tyto karty svým držitelům umožní čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina s výraznou slevou. Kartu Benzin Plus obdrží všichni zákazníci, kteří využijí některý z produktů společnosti GE Money Auto – finanční leasing nebo účelový úvěr autoCREDIT.

Jen v dubnu letošního roku využili zákazníci GE Money Auto kartu při 12 972 transakcích a natankovali takřka 300 000 litrů pohonných hmot se slevou 2,2 % z každého litru. Celkově tak čerpaná sleva překročila 181 000 Kč. „Společnost GE Money Auto je známa motoristům produkty, které jsou snadné, flexibilní, rychlé, a dostupné. Karta Benzin Plus přináší navíc každodenní radost z úspor, které díky GE Money Auto motoristé mohou čerpat,“ řekl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Od zahájení distribuce karet Benzin Plus v lednu letošního roku použili zákazníci GE Money Auto výhodnou kartu k takřka 45 000 nákupů pohonných hmot. Celková sleva, kterou zákazníci GE Money Auto čerpali, překročila 611 000 Kč.

„Praktické výhody, jako je karta Benzin Plus, se pozitivně odrážejí také v obchodních výsledcích GE Money Auto,“ uvedl dále Petr Šaštinský. Během dubna financovala společnost nákup 3 925 automobilů, což představuje oproti dubnu 2004 meziroční nárůst 15 %. Souhrnná pořizovací cena financovaných vozů (bez DPH) vzrostla meziročně o 14,3 % na více než 710,2 milionu Kč.

„Zákazníci GE Money Auto si velmi oblíbili jednoduchý a rychlý úvěr autoCREDIT a využívají ho v daleko větší míře, než klasické leasingové financování. Zatímco v loňském dubnu činil podíl úvěrového financování na celkových obchodech GE Money Auto necelých 11 %, v dubnu 2005 činil podíl úvěrového financování již 86 % veškerých obchodů,“ dodal Petr Šaštinský.

O kartě Benzin Plus

Díky kartě Benzin Plus získají zákazníci GE Money Auto slevu 2,2 % při čerpání pohonných hmot u čerpacích stanic společnosti Benzina, a.s. na celém území České republiky. Slevu mohou využít zákazníci GE Money Auto jednou za 24 hodin při nákupu pohonných hmot v ceně od 150 do 3 000 Kč. K získání slevy stačí předložit kartu při placení obsluze čerpací stanice.

Informace o síti čerpacích stanic a další podrobnosti o kartě Benzin Plus mohou klienti GE Money Auto získat na informační lince 855 555 556 nebo na internetových stránkách www.gemoneyauto.cz.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků