Zajímavost: Nissan Micra jako Fiat 500

Svět úpravců vozů nezná hranic a dílo, které vám nyní představíme, je toho nejlepším důkazem. Těžko říci, co bylo hlavním motivem postavit Fiat 500 ze současné generace Nissanu Micra, snad láska k legendární pětistovce. Buď jako buď, výsledek je velmi zajímavý.

Přední část vozu skutečně malé pětikilo připomíná, ovšem zadek je až moc micrový. Ideu a provedení má na svědomí společnost Ritz, která toto dílo nabízí i k prodeji.

Pokud tedy chcete hybrid, který mixuje Nissan a Fiat, není lepší volba. Ritz navíc hlásá, že hodlá přijít i s ostrou verzi Abarth. No uvidíme...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan 500?
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků