Zajímavost: Nissan Micra jako Fiat 500

Svět úpravců vozů nezná hranic a dílo, které vám nyní představíme, je toho nejlepším důkazem. Těžko říci, co bylo hlavním motivem postavit Fiat 500 ze současné generace Nissanu Micra, snad láska k legendární pětistovce. Buď jako buď, výsledek je velmi zajímavý.

Přední část vozu skutečně malé pětikilo připomíná, ovšem zadek je až moc micrový. Ideu a provedení má na svědomí společnost Ritz, která toto dílo nabízí i k prodeji.

Pokud tedy chcete hybrid, který mixuje Nissan a Fiat, není lepší volba. Ritz navíc hlásá, že hodlá přijít i s ostrou verzi Abarth. No uvidíme...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan 500?
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků