Žádné plány na víkend? Šikovná aplikace vás přenese do ulic měst z celého světa

Webovou aplikaci Drive & Listen doporučujeme zapínat jenom v čase osobního volna. Dokáže totiž sežrat snad více času než legendární hra GTA San Andreas.

Začnu trochu osobněji. Vždycky jsem se chtěl podívat do Havany, protože mě fascinuje představa ulic lemovaných starými americkými bouráky, které by dnes kdekdo měl za bezcenný šrot. Než (a jestli vůbec) se tam podávám, uběhne spousta času, aplikace Drive & Listen mě ale utvrdila v tom, že má smysl si za tím jít.

Podívejte se na nejlepší úlovky aut Googlu. Už projely skoro celou planetu

Podívejte se na nejlepší úlovky aut Googlu. Už projely skoro celou planetu

Pokud jste o této aplikaci nikdy neslyšeli, nejste jediní. Mě na ni upozornil článek kolegů z webu Živě.cz, vydaný 17. června. Webová aplikace je velice jednoduchá, ale zároveň dokáže sežrat ohromné množství času. Prostřednictvím nabídky na pravé straně vás přenese do provozu významných měst světa, třeba do zmíněné Havany, ale i Pekingu, Los Angeles, Moskvy i Prahy. Nebo do Wu-Chanu, který ještě nedávno řešil celý svět...

Nejhůře parkující auta v Česku: Drzost těchto řidičů nezná hranic!

Nejhůře parkující auta v Česku: Drzost těchto řidičů nezná hranic!

Slyšíte venkovní ruchy, lokální rádia, zkrátka všechno jako ve skutečnosti, ale z pohodlí domova. Aplikace dovoluje i proklik na zdroj videa. Videa z kamer uchycených v autech pocházejí z YouTube a jsou běžně k dohledání. A třeba Amsterdam si můžete vychutnat ve 4K kvalitě. Nejde o provoz v reálném čase, aspoň se ale můžete podívat, jak vypadá zima v Oslu či Stockholmu, kopce v San Franciscu nebo dopravní zácpa v New Yorku.

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 34 příspěvků