Začátek prodejů hybridní Audi Q7 již letos

O záměrech Ingolstadtské automobilky Audi přijít na trh s hybridní verzí modelu Q7 se ví už poměrně dlouho. Audi Q7 Hybrid se poprvé představilo přibližně v září minulého roku a okamžitě vyvolalo různé debaty. Jedna strana považuje hybridy v kategorii SUV za úplný nesmysl, druhá zastyto počiny zastává s vidinou ušetřeného paliva a nižších emisí. Ať je to tak či onak, manažer automobilky „čtyř kruhů“ Frank Dreves potvrdil, že tento vůz se na trhu objeví již letos.

V souvislosti s tímto vozem se hodně spekulovalo i o jeho prodejích za Atlantikem, k nímž nakonec nedojde kvůli slabému dolaru a klesajícímu zájmu o hybridní SUV. Závěrem už zbývá připomenout jen to, že okruh hybridních vozidel Audi již v brzké době obohatí i model Q5. O tom, kam až automobilka zajde v této své „hybridizaci“, zatím můžeme jen spekulovat...
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků