Začátek prodejů hybridní Audi Q7 již letos

O záměrech Ingolstadtské automobilky Audi přijít na trh s hybridní verzí modelu Q7 se ví už poměrně dlouho. Audi Q7 Hybrid se poprvé představilo přibližně v září minulého roku a okamžitě vyvolalo různé debaty. Jedna strana považuje hybridy v kategorii SUV za úplný nesmysl, druhá zastyto počiny zastává s vidinou ušetřeného paliva a nižších emisí. Ať je to tak či onak, manažer automobilky „čtyř kruhů“ Frank Dreves potvrdil, že tento vůz se na trhu objeví již letos.

V souvislosti s tímto vozem se hodně spekulovalo i o jeho prodejích za Atlantikem, k nímž nakonec nedojde kvůli slabému dolaru a klesajícímu zájmu o hybridní SUV. Závěrem už zbývá připomenout jen to, že okruh hybridních vozidel Audi již v brzké době obohatí i model Q5. O tom, kam až automobilka zajde v této své „hybridizaci“, zatím můžeme jen spekulovat...
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků