Začátek prodejů hybridní Audi Q7 již letos

O záměrech Ingolstadtské automobilky Audi přijít na trh s hybridní verzí modelu Q7 se ví už poměrně dlouho. Audi Q7 Hybrid se poprvé představilo přibližně v září minulého roku a okamžitě vyvolalo různé debaty. Jedna strana považuje hybridy v kategorii SUV za úplný nesmysl, druhá zastyto počiny zastává s vidinou ušetřeného paliva a nižších emisí. Ať je to tak či onak, manažer automobilky „čtyř kruhů“ Frank Dreves potvrdil, že tento vůz se na trhu objeví již letos.

V souvislosti s tímto vozem se hodně spekulovalo i o jeho prodejích za Atlantikem, k nímž nakonec nedojde kvůli slabému dolaru a klesajícímu zájmu o hybridní SUV. Závěrem už zbývá připomenout jen to, že okruh hybridních vozidel Audi již v brzké době obohatí i model Q5. O tom, kam až automobilka zajde v této své „hybridizaci“, zatím můžeme jen spekulovat...
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků