Za cenu tohoto klíče můžete mít dvě Ferrari. V čem je tak unikátní?

Chtěli byste nový supersport, pěkný dům s bazénem, nebo klíč od auta? Tyto tři věci totiž mohou stát stejné peníze.

Firma Awain se zabývá výrobou luxusních klíčů pro ty nejluxusnější automobily. Se sídlem ve Finsku tak musí mít přirozeně zastoupení i v Dubaji, kde je po takových vytříbenostech poptávka. Klíč spolupracuje s modely od automobilek, jako jsou Bugatti, McLaren, Lamborghini, Rolls-Royce nebo Maybach.

Jedna nestačí. Sběratel si koupil všechny verze Astonu Martin Vanquish Zagato

Jedna nestačí. Sběratel si koupil všechny verze Astonu Martin Vanquish Zagato

Na výběr je ze tří variant. Quantum, Serenity a Phantom. I ten nejlevnější Quantum ale obsahuje 3,6 karátů pravých diamantů a 18karátové zlato. Stojí 49.000 eur. Ten nejdražší (Phantom) pak vyjde na půl milionu eur.

200 gramů těžký klíč má rámeček z bílého zlata a vedle kůže či dřeva uprostřed se honosí bilionem kulatých diamantů. Jeho exkluzivita spočívá také v tom, že zatímco první dvě varianty vzniknou ve dvaceti kusové sérii, Phantom bude pouze jeden. Už teď je jasné, že se o něj miliardáři perou.

Rolls-Royce Cullinan oficiálně: Je o dost větší než Bentley Bentayga

Rolls-Royce Cullinan oficiálně: Je o dost větší než Bentley Bentayga

Za cenu tohoto klíče byste si klidně mohli koupit většinu z nových supersportů. Za v přepočtu 12.795.000 Kč si můžete dovolit třeba Ferrari 812 Superfast nebo dvě 488 GTB. Kterému autu bude tento unikátní klíč patřit?

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků