Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Americká automobilka Tesla pick-up nikdy nenabízela a zatím ani nenabízí. Lidské tvořivosti se však meze nekladou.

Švédská youtuberka Simone Giertzová je vynálezkyně se zanícením do robotické technologie. Její vynálezy jsou ovšem většinou spíše úsměvné. Namátkou můžeme vybrat například robota, který vám vyčistí zuby, nebo budík s dlaní, která vás začne po zazvonění fackovat.

Tesla Model 3 v losím testu excelovala. Díky obrovské výhodě elektromobilů

Tesla Model 3 v losím testu excelovala. Díky obrovské výhodě elektromobilů

Nyní se však pustila do něčeho úplně jiného. Před nedávnem si totiž pořídila Teslu Model 3. Youtuberce však obyčejné auto nestačilo. Tvrdí, že chtěla elektrický pickup, ovšem v nabídce Tesly nic takového nebylo a ještě asi dlouho nebude. Nezbylo jí tedy nic jiného, než aby se toho chopila sama.

Původní myšlenka byla taková, že se Model 3 prostě rozpůlí a dozadu se dá zadní část z amerického náklaďáku. Nakonec se však Simone rozhodla zachovat z původního vozu co nejvíce. Volba padla na Model 3 z toho důvodu, že má ocelové šasi, oproti modelu S, který jej má hliníkové.

Tesla je opět v problémech. Už došlo i na varování investorů

Tesla je opět v problémech. Už došlo i na varování investorů

Na průběh celé stavby, kde si všichni zúčastnění lámali hlavu nad nejrůznějšími úskalími, se můžete podívat ve videu níže. Opravdu to stojí za to. Korunku nasadila registrační značka Truckla, čili přesmyčka ze slov Truck a Tesla.

Za volantem Fordu Transit PHEV: Vážně někdo potřebuje dodávku do zásuvky?

Fordu Transit Custom PHEV

Bez elektriky se to neobejde ani u užitkových vozidel. A pokud chce Ford i nadále patřit v tomto segmentu ke špičce, musel se současnému trendu přizpůsobit. Nové mild-hybridní a plug-in hybridní modely jsme již měli možnost vyzkoušet.

včera | Svět motorů | 36 příspěvků
Minitest BMW 640d xDrive GT: Svatební povoz, dálniční expres i luxusní náklaďák

BMW 640d xDrive GT

Jak byste hodnotili bleskurychlou možnost využít komfortního hrbáče od BMW, když nemáte čas a hrnou se na vás povinnosti okolo svatby? Asi nějak takhle…

7.  11.  2019 | Daniel Fuglevič | 55 příspěvků
TEST Kia ProCeed GT 1.6 T-GDI: Ani ryba, ani rak. Tak co tedy?

Kia ProCeed GT 1.6 T-GDI

Gran Tourismo – ikonická posh kategorie komfortních, rychlých a rozměrných vozů pro neskromné transkontinentální cesty plné emocí. Od kochacích průjezdů serpentin Azurového pobřeží, přes agresivní stinty skrz Alpské průsmyky, po Vollgas na Autobahnu a cruising luxusními bulváry světových metropolí… tak přesně tohle Kia ProCeed GT neumí. Ale vypadá u toho zatraceně dobře!

5.  11.  2019 | Petr Schnagl | 62 příspěvků