Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Americká automobilka Tesla pick-up nikdy nenabízela a zatím ani nenabízí. Lidské tvořivosti se však meze nekladou.

Švédská youtuberka Simone Giertzová je vynálezkyně se zanícením do robotické technologie. Její vynálezy jsou ovšem většinou spíše úsměvné. Namátkou můžeme vybrat například robota, který vám vyčistí zuby, nebo budík s dlaní, která vás začne po zazvonění fackovat.

Tesla Model 3 v losím testu excelovala. Díky obrovské výhodě elektromobilů

Tesla Model 3 v losím testu excelovala. Díky obrovské výhodě elektromobilů

Nyní se však pustila do něčeho úplně jiného. Před nedávnem si totiž pořídila Teslu Model 3. Youtuberce však obyčejné auto nestačilo. Tvrdí, že chtěla elektrický pickup, ovšem v nabídce Tesly nic takového nebylo a ještě asi dlouho nebude. Nezbylo jí tedy nic jiného, než aby se toho chopila sama.

Původní myšlenka byla taková, že se Model 3 prostě rozpůlí a dozadu se dá zadní část z amerického náklaďáku. Nakonec se však Simone rozhodla zachovat z původního vozu co nejvíce. Volba padla na Model 3 z toho důvodu, že má ocelové šasi, oproti modelu S, který jej má hliníkové.

Tesla je opět v problémech. Už došlo i na varování investorů

Tesla je opět v problémech. Už došlo i na varování investorů

Na průběh celé stavby, kde si všichni zúčastnění lámali hlavu nad nejrůznějšími úskalími, se můžete podívat ve videu níže. Opravdu to stojí za to. Korunku nasadila registrační značka Truckla, čili přesmyčka ze slov Truck a Tesla.

TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků
TEST Mazda 3 Skyactiv-D (85 kW): Válka proti mainstreamu

Mazda 3 Skyactiv-D

Vpředu nijak zvlášť výkonný diesel, vzadu torzní příčka, mezigeneračně vyšší hmotnost a základní cena téměř 600 tisíc. Skoro se chce říct, že tohle už nezachrání ani ta hezká tvářička. Až na to, že nová trojka je něčím víc než jen neobyčejně vypadajícím hatchbackem.

16.  7.  2019 | Miro Mihálik | 62 příspěvků