Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Americká automobilka Tesla pick-up nikdy nenabízela a zatím ani nenabízí. Lidské tvořivosti se však meze nekladou.

Švédská youtuberka Simone Giertzová je vynálezkyně se zanícením do robotické technologie. Její vynálezy jsou ovšem většinou spíše úsměvné. Namátkou můžeme vybrat například robota, který vám vyčistí zuby, nebo budík s dlaní, která vás začne po zazvonění fackovat.

Tesla Model 3 v losím testu excelovala. Díky obrovské výhodě elektromobilů

Tesla Model 3 v losím testu excelovala. Díky obrovské výhodě elektromobilů

Nyní se však pustila do něčeho úplně jiného. Před nedávnem si totiž pořídila Teslu Model 3. Youtuberce však obyčejné auto nestačilo. Tvrdí, že chtěla elektrický pickup, ovšem v nabídce Tesly nic takového nebylo a ještě asi dlouho nebude. Nezbylo jí tedy nic jiného, než aby se toho chopila sama.

Původní myšlenka byla taková, že se Model 3 prostě rozpůlí a dozadu se dá zadní část z amerického náklaďáku. Nakonec se však Simone rozhodla zachovat z původního vozu co nejvíce. Volba padla na Model 3 z toho důvodu, že má ocelové šasi, oproti modelu S, který jej má hliníkové.

Tesla je opět v problémech. Už došlo i na varování investorů

Tesla je opět v problémech. Už došlo i na varování investorů

Na průběh celé stavby, kde si všichni zúčastnění lámali hlavu nad nejrůznějšími úskalími, se můžete podívat ve videu níže. Opravdu to stojí za to. Korunku nasadila registrační značka Truckla, čili přesmyčka ze slov Truck a Tesla.

TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

včera | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 37 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků