Yamaha Leasing

Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh.
Yamaha Leasing
Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh. Na základě podepsané dohody si klienti mohou u společnosti OB Leasing pořídit na leasing všechny typy motocyklů nabízených japonským výrobcem v hodnotě od 100 tisíc korun výše. Kromě standardního leasingu budou moci využít i splátkového prodeje, při kterém se motocykl stává majetkem uživatele již od začátku smluvního vztahu. Součástí nabídky je i pojištění motocyklů u renomovaných tuzemských pojišťovacích společností.

Yamaha ČR se tak stala prvním partnerem OB Leasing, který se zaměřuje výhradně na motocykly. "Značka Yamaha patří mezi leadery na motocyklovém trhu v České republice. Úzká spolupráce je odrazem snahy OB Leasing, jakožto univerzální leasingové společnosti ve větší míře vstoupit i na trh s motocykly a našim klientům tak poskytovat komplexní služby v celém spektru dopravních prostředků," říká Petr Neužil, ředitel podpory prodeje dopravní techniky OB Leasing.

Po úspěšné společné prezentaci na výstavě Motocykl 2001 v březnu letošního roku připravil zájemcům o Yamahy OB Leasing speciální nabídku, která bude u vybraných prodejců prezentována pod značkou „YAMAHA LEASING“. Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz financuje za zvýhodněných podmínek motocykly vybavené kvalitním zabezpečovacím zařízením od firmy Sherlog Secar Bohemia speciálně připraveným pro motocykly.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků