Yamaha Leasing

Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh.
Yamaha Leasing
Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh. Na základě podepsané dohody si klienti mohou u společnosti OB Leasing pořídit na leasing všechny typy motocyklů nabízených japonským výrobcem v hodnotě od 100 tisíc korun výše. Kromě standardního leasingu budou moci využít i splátkového prodeje, při kterém se motocykl stává majetkem uživatele již od začátku smluvního vztahu. Součástí nabídky je i pojištění motocyklů u renomovaných tuzemských pojišťovacích společností.

Yamaha ČR se tak stala prvním partnerem OB Leasing, který se zaměřuje výhradně na motocykly. "Značka Yamaha patří mezi leadery na motocyklovém trhu v České republice. Úzká spolupráce je odrazem snahy OB Leasing, jakožto univerzální leasingové společnosti ve větší míře vstoupit i na trh s motocykly a našim klientům tak poskytovat komplexní služby v celém spektru dopravních prostředků," říká Petr Neužil, ředitel podpory prodeje dopravní techniky OB Leasing.

Po úspěšné společné prezentaci na výstavě Motocykl 2001 v březnu letošního roku připravil zájemcům o Yamahy OB Leasing speciální nabídku, která bude u vybraných prodejců prezentována pod značkou „YAMAHA LEASING“. Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz financuje za zvýhodněných podmínek motocykly vybavené kvalitním zabezpečovacím zařízením od firmy Sherlog Secar Bohemia speciálně připraveným pro motocykly.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků