Yamaha Leasing

Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh.
Yamaha Leasing
Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh. Na základě podepsané dohody si klienti mohou u společnosti OB Leasing pořídit na leasing všechny typy motocyklů nabízených japonským výrobcem v hodnotě od 100 tisíc korun výše. Kromě standardního leasingu budou moci využít i splátkového prodeje, při kterém se motocykl stává majetkem uživatele již od začátku smluvního vztahu. Součástí nabídky je i pojištění motocyklů u renomovaných tuzemských pojišťovacích společností.

Yamaha ČR se tak stala prvním partnerem OB Leasing, který se zaměřuje výhradně na motocykly. "Značka Yamaha patří mezi leadery na motocyklovém trhu v České republice. Úzká spolupráce je odrazem snahy OB Leasing, jakožto univerzální leasingové společnosti ve větší míře vstoupit i na trh s motocykly a našim klientům tak poskytovat komplexní služby v celém spektru dopravních prostředků," říká Petr Neužil, ředitel podpory prodeje dopravní techniky OB Leasing.

Po úspěšné společné prezentaci na výstavě Motocykl 2001 v březnu letošního roku připravil zájemcům o Yamahy OB Leasing speciální nabídku, která bude u vybraných prodejců prezentována pod značkou „YAMAHA LEASING“. Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz financuje za zvýhodněných podmínek motocykly vybavené kvalitním zabezpečovacím zařízením od firmy Sherlog Secar Bohemia speciálně připraveným pro motocykly.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků