Yamaha Leasing

Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh.
Yamaha Leasing
Společnost OB Leasing podepsala nedávno smlouvu o obchodní spolupráci s Yamahou ČR, výhradním dovozcem motocyklů značky Yamaha na český trh. Na základě podepsané dohody si klienti mohou u společnosti OB Leasing pořídit na leasing všechny typy motocyklů nabízených japonským výrobcem v hodnotě od 100 tisíc korun výše. Kromě standardního leasingu budou moci využít i splátkového prodeje, při kterém se motocykl stává majetkem uživatele již od začátku smluvního vztahu. Součástí nabídky je i pojištění motocyklů u renomovaných tuzemských pojišťovacích společností.

Yamaha ČR se tak stala prvním partnerem OB Leasing, který se zaměřuje výhradně na motocykly. "Značka Yamaha patří mezi leadery na motocyklovém trhu v České republice. Úzká spolupráce je odrazem snahy OB Leasing, jakožto univerzální leasingové společnosti ve větší míře vstoupit i na trh s motocykly a našim klientům tak poskytovat komplexní služby v celém spektru dopravních prostředků," říká Petr Neužil, ředitel podpory prodeje dopravní techniky OB Leasing.

Po úspěšné společné prezentaci na výstavě Motocykl 2001 v březnu letošního roku připravil zájemcům o Yamahy OB Leasing speciální nabídku, která bude u vybraných prodejců prezentována pod značkou „YAMAHA LEASING“. Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz financuje za zvýhodněných podmínek motocykly vybavené kvalitním zabezpečovacím zařízením od firmy Sherlog Secar Bohemia speciálně připraveným pro motocykly.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků