World Car of The Year 2006 se stalo BMW řady 3

Po ukončení všech národních a kontinentálních soutěží o automobil roku 2006 přišlo na řadu i finále ankety Světové auto roku 2006. Stejně jako v ostatních hlasováních i zde jsou stanoveny jasné pravidla. Aby se mohl vůz zúčastnit této soutěže, musí se v předcházejícím roce prodávat nejméně na dvou kontinentech a v pěti zemích. V letošním roce hlasovalo 46 novinářů z celého světa a jako vítěze stanovili německé BMW řady 3. Mezi dalšími úspěšnými vozy je i Citroen C4, který získal cenu za design, Porsche Cayman S se stal sportovním vozem roku a Honda Civic získala cenu za ekologický vůz.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků