World Car of The Year 2006 se stalo BMW řady 3

Po ukončení všech národních a kontinentálních soutěží o automobil roku 2006 přišlo na řadu i finále ankety Světové auto roku 2006. Stejně jako v ostatních hlasováních i zde jsou stanoveny jasné pravidla. Aby se mohl vůz zúčastnit této soutěže, musí se v předcházejícím roce prodávat nejméně na dvou kontinentech a v pěti zemích. V letošním roce hlasovalo 46 novinářů z celého světa a jako vítěze stanovili německé BMW řady 3. Mezi dalšími úspěšnými vozy je i Citroen C4, který získal cenu za design, Porsche Cayman S se stal sportovním vozem roku a Honda Civic získala cenu za ekologický vůz.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků