Wiesmann GT: nově s SMG i automatem

Wiesmann se rozhodl u svého modelu GT udělat radikální krok. Doposud byl model vybavený šestiválcem 3,2 l z dílen BMW kombinován pouze se šestistupňovou manuální převodovkou. Nyní se však ale situace mění a Wiesmann přidal do nabídky extravagantního vozu sekvenční převodovku SMG a klasický šestistupňový automat. Hlavně druhá volba může některé puristy zaskočit, ale zákazníci si žádají své.

U SMG je možnost řazení jasná, kromě klasického voliče na středové konzole mohou přijít ke slovu také pádla pod volantem. U automatu si musejí majitelé vystačit s možností řazení voličem. Zajímavé je, že za SMG si musíte připlatit 4250 Eur, automat vás vyjde až na 4900 Eur.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wiesmann GT

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků