Wiesmann GT: nově s SMG i automatem

Wiesmann se rozhodl u svého modelu GT udělat radikální krok. Doposud byl model vybavený šestiválcem 3,2 l z dílen BMW kombinován pouze se šestistupňovou manuální převodovkou. Nyní se však ale situace mění a Wiesmann přidal do nabídky extravagantního vozu sekvenční převodovku SMG a klasický šestistupňový automat. Hlavně druhá volba může některé puristy zaskočit, ale zákazníci si žádají své.

U SMG je možnost řazení jasná, kromě klasického voliče na středové konzole mohou přijít ke slovu také pádla pod volantem. U automatu si musejí majitelé vystačit s možností řazení voličem. Zajímavé je, že za SMG si musíte připlatit 4250 Eur, automat vás vyjde až na 4900 Eur.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wiesmann GT

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků