WaM CLS 55 AMG: krystalové orgie

Německý tuner WaM, neboli WheelsandMore se pustil do úpravy modelu CLS 55 AMG automobilky Mercedes-Benz. A jak název společnosti napovídá, vše se bude točit okolo použitých kol.

Dominantní 20" chromovaná kola, jsou ozdobena krystaly Swarovski. Efekt je zde na místě, ale otázkou je, jak moc takové ozdoby budou praktické pro denní ježdění.

Aby nezůstalo jen u kol, tuner vůz vylepšil techniky i opticky. Po technické stránce stojí za pozornost instalace nového přeplňování, nasazení nových vačkových hřídelí, použití speciálního výfukového systému a to vše pak znamená výkon 450 kW (600 k) a maximální rychlost přes 320 km/h.

Pokud vás zajímá cena takového vozu, pak si na něj připravte 175 000 eur, tedy něco okolo 4,8 mil. korun. Samozřejmě k tomu je třeba připočítat ještě cenu vlastního vozu. Upravené CLS pak vyjde na řádný balík.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků