Wald Sports Line Black Bison Edition S-Class: černý přízrak

Pro majitele největších stuttgartských limuzín připravila nové úpravy společnost Wald International. „Esko“ s nimi vypadá skutečně zajímavě, celý vůz vyveden v černé barvě rozhodně nepostrádá agresivitu. Ostatně už název Černý bizon hovoří za mnohé...

Tip: Podívejte se, jak Wald International upravil coupé Mercedes CL.

Modifikací prošel přední nárazník, který dostal větší nasávací otvory s integrovanou čtveřicí mlhovek. Rozšířené boční prahy a tmavá kola z lehkých slitin o rozměru 20-22 palců dotvářejí zajímavý vzhled, to nejlepší ale přijde při pohledu zezadu.

Přepracovaný zadní nárazník dostal integrovaný difuzor a čtveřici velkorážních chromových koncovek výfuku. Uvnitř vozu se nešetřilo materiály z uhlíkových vláken, z dílen Wald International je také volant.

Tuner nabízí i úpravy podvozku a brzdového systému, zákazník si může zvolit dle svých přání. I navzdory tomu ale nemá takhle upravené „esko“ přijít o svoji vrozenou dávku komfortu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald Sports Line Black Bison Edition S-Class

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků