Wald Sports Line Black Bison Edition S-Class: černý přízrak

Pro majitele největších stuttgartských limuzín připravila nové úpravy společnost Wald International. „Esko“ s nimi vypadá skutečně zajímavě, celý vůz vyveden v černé barvě rozhodně nepostrádá agresivitu. Ostatně už název Černý bizon hovoří za mnohé...

Tip: Podívejte se, jak Wald International upravil coupé Mercedes CL.

Modifikací prošel přední nárazník, který dostal větší nasávací otvory s integrovanou čtveřicí mlhovek. Rozšířené boční prahy a tmavá kola z lehkých slitin o rozměru 20-22 palců dotvářejí zajímavý vzhled, to nejlepší ale přijde při pohledu zezadu.

Přepracovaný zadní nárazník dostal integrovaný difuzor a čtveřici velkorážních chromových koncovek výfuku. Uvnitř vozu se nešetřilo materiály z uhlíkových vláken, z dílen Wald International je také volant.

Tuner nabízí i úpravy podvozku a brzdového systému, zákazník si může zvolit dle svých přání. I navzdory tomu ale nemá takhle upravené „esko“ přijít o svoji vrozenou dávku komfortu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald Sports Line Black Bison Edition S-Class

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků