Wald International Mercedes-Benz CL: černá krása

Čas od času spatří světlo světa nějaký tunerský, případně stylingový projekt, který je opravdu povedený. Nemusí to být zrovna komplexní přestavba, protože někdy stačí změnit jen detaily a vše se posune zcela jinam. Dle mého názoru zvládl známý tuner Wald právě toto na výbornou.

Do dílny si vzal současnou generaci Mercedesu CL, který doplnil pouze o decentní stylingový paket. Ten se skládá z pozměněného předního  zadního nárazníku, instalací střešního spoileru a malého křídla na víku zavazadelníku a nasazením nový kol z lehké slitiny.

Vše je navíc sladěno do skvělé černé barvy, kterou jen velmi decentně doplňují chromované prvky. Výsledkem je takřka dokonalá symbióza.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald International Mercedes-Benz CL

 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků