Wald International Mercedes-Benz CL: černá krása

Čas od času spatří světlo světa nějaký tunerský, případně stylingový projekt, který je opravdu povedený. Nemusí to být zrovna komplexní přestavba, protože někdy stačí změnit jen detaily a vše se posune zcela jinam. Dle mého názoru zvládl známý tuner Wald právě toto na výbornou.

Do dílny si vzal současnou generaci Mercedesu CL, který doplnil pouze o decentní stylingový paket. Ten se skládá z pozměněného předního  zadního nárazníku, instalací střešního spoileru a malého křídla na víku zavazadelníku a nasazením nový kol z lehké slitiny.

Vše je navíc sladěno do skvělé černé barvy, kterou jen velmi decentně doplňují chromované prvky. Výsledkem je takřka dokonalá symbióza.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald International Mercedes-Benz CL

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků