Wald International Lexus GS, v jednoduchosti je krása

Pokud hodláte svůj Lexus zkrášlit a odlišit od ostatních, pak pro vás bude nejnovější nabídka od ladiče Wald International možná to pravé. Japonský úpravce se tentokrát zaměřil na auto domácí produkce a výsledek stojí za pozornost.

Lexus GS rozhodně nepatří mezi vozy, kterým chybí elegance a dynamický šmrnc. O to složitější je pak nabídnout pro tyto vozy jakékoliv smysluplné doplňky. Pojďme však rovnou k věci. Vůz byl osazen novým předním nárazníkem se zvýrazněnými konturami a černou mřížkou. Na bocích nesmějí chybět sportovně vypadající širší prahy a vzadu pak mírně upravený sériový nárazník. Dojem ze zadní části dotváří i dvojice malých spoilerů (či spíše lišt), přičemž jedním je provedeno zakončení střechy a druhý zdobí víko kufru.

Podstatná část, která dotváří snad všechny úpravy aut, jsou kola. Zde vsadil úpravce na 19palcové disky z lehké slitiny a zákazník si bude moct vybrat z několika různých modelů. Doplňky jsou pochopitelně dostupné pro všechny motorizace.

Po těchto úpravách sportovně laděnému sedanu na dynamičnosti přibylo a na elegantnosti určitě neubylo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald International Lexus GS
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků