Wald International Lexus GS, v jednoduchosti je krása

Pokud hodláte svůj Lexus zkrášlit a odlišit od ostatních, pak pro vás bude nejnovější nabídka od ladiče Wald International možná to pravé. Japonský úpravce se tentokrát zaměřil na auto domácí produkce a výsledek stojí za pozornost.

Lexus GS rozhodně nepatří mezi vozy, kterým chybí elegance a dynamický šmrnc. O to složitější je pak nabídnout pro tyto vozy jakékoliv smysluplné doplňky. Pojďme však rovnou k věci. Vůz byl osazen novým předním nárazníkem se zvýrazněnými konturami a černou mřížkou. Na bocích nesmějí chybět sportovně vypadající širší prahy a vzadu pak mírně upravený sériový nárazník. Dojem ze zadní části dotváří i dvojice malých spoilerů (či spíše lišt), přičemž jedním je provedeno zakončení střechy a druhý zdobí víko kufru.

Podstatná část, která dotváří snad všechny úpravy aut, jsou kola. Zde vsadil úpravce na 19palcové disky z lehké slitiny a zákazník si bude moct vybrat z několika různých modelů. Doplňky jsou pochopitelně dostupné pro všechny motorizace.

Po těchto úpravách sportovně laděnému sedanu na dynamičnosti přibylo a na elegantnosti určitě neubylo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald International Lexus GS
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků