Wald International Lexus GS, v jednoduchosti je krása

Pokud hodláte svůj Lexus zkrášlit a odlišit od ostatních, pak pro vás bude nejnovější nabídka od ladiče Wald International možná to pravé. Japonský úpravce se tentokrát zaměřil na auto domácí produkce a výsledek stojí za pozornost.

Lexus GS rozhodně nepatří mezi vozy, kterým chybí elegance a dynamický šmrnc. O to složitější je pak nabídnout pro tyto vozy jakékoliv smysluplné doplňky. Pojďme však rovnou k věci. Vůz byl osazen novým předním nárazníkem se zvýrazněnými konturami a černou mřížkou. Na bocích nesmějí chybět sportovně vypadající širší prahy a vzadu pak mírně upravený sériový nárazník. Dojem ze zadní části dotváří i dvojice malých spoilerů (či spíše lišt), přičemž jedním je provedeno zakončení střechy a druhý zdobí víko kufru.

Podstatná část, která dotváří snad všechny úpravy aut, jsou kola. Zde vsadil úpravce na 19palcové disky z lehké slitiny a zákazník si bude moct vybrat z několika různých modelů. Doplňky jsou pochopitelně dostupné pro všechny motorizace.

Po těchto úpravách sportovně laděnému sedanu na dynamičnosti přibylo a na elegantnosti určitě neubylo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald International Lexus GS
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků