Wald International Lexus GS, v jednoduchosti je krása

Pokud hodláte svůj Lexus zkrášlit a odlišit od ostatních, pak pro vás bude nejnovější nabídka od ladiče Wald International možná to pravé. Japonský úpravce se tentokrát zaměřil na auto domácí produkce a výsledek stojí za pozornost.

Lexus GS rozhodně nepatří mezi vozy, kterým chybí elegance a dynamický šmrnc. O to složitější je pak nabídnout pro tyto vozy jakékoliv smysluplné doplňky. Pojďme však rovnou k věci. Vůz byl osazen novým předním nárazníkem se zvýrazněnými konturami a černou mřížkou. Na bocích nesmějí chybět sportovně vypadající širší prahy a vzadu pak mírně upravený sériový nárazník. Dojem ze zadní části dotváří i dvojice malých spoilerů (či spíše lišt), přičemž jedním je provedeno zakončení střechy a druhý zdobí víko kufru.

Podstatná část, která dotváří snad všechny úpravy aut, jsou kola. Zde vsadil úpravce na 19palcové disky z lehké slitiny a zákazník si bude moct vybrat z několika různých modelů. Doplňky jsou pochopitelně dostupné pro všechny motorizace.

Po těchto úpravách sportovně laděnému sedanu na dynamičnosti přibylo a na elegantnosti určitě neubylo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wald International Lexus GS
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků