Vyzkoušejte nové služby: Bazar a Katalog aut

Připravili jsme pro vás dvě služby, které vám mohou pomoci při nákupu nového nebo prodeji vašeho současného vozu.
Vyzkoušejte nové služby: Bazar a Katalog aut
Seznam kapitol
  1. Představení Bazaru AutoRevue.cz a Katalogu aut
  2. Bazar.AutoRevue.cz a Katalog aut - podrobnější návody k použití

Možná jste si již v uplynulých dnech všimnuli dvou novinek, které rozšířily nabídku sekcí AutoRevue.cz. Mají vskutku nezáludné názvy Bazar a Katalog a po krátkém zkušebním provozu vám je můžeme představit v plné parádě. Tak se jim pojďme podívat na zoubek.

Bazar.AutoRevue.cz

Ať již sháníte nové auto, nebo chcete nabídnout k prodeji váš současný vůz, měli byste si vedle známých internetových služeb podobného typu zapamatovat i adresu Bazar.AutoRevue.cz.

Pro poptávající shromažďuje nabídky vozidel, od obchodníků převážně z řad autorizovaných prodejců aut v České republice, i soukromých uživatelů. Tyto druhy nabídek lze velice jednoduše filtrovat, abyste mohli v případě zájmu o vozidla obchodníků procházet jen jejich nabídky.

Proč vybírat právě v Bazaru AutoRevue? V naši nabídce sice najdete vozidla nová, zánovní i ojetá tak jako jinde, zaměřujeme se ale na novější typy vozidel a v nabídce jsou tak pouze ta s rokem výroby 2004 a novější. Navíc věříme, že práce se samotnou aplikací, která umožnuje snadné a přitom precizní filtrování dostupných inzerátů, pro vás bude příjemnější než kde jinde.

Jednotlivá vozidla z nabídky můžete přímo v aplikaci porovnávat nebo si ukládat do vlastního parkoviště pro rychlé nalezení při příští návštěvě. Tato operace ale vyžaduje registraci do systému, který nepoužívá stejná uživatelská jména a hesla jako systémy AutoRevue.cz; můžete se však beze všeho registrovat pod stejnými udáji.

Klepněte pro větší obrázek
Bazar.AutoRevue.cz v akci - však vyzkoušete sami

Regstraci vyžaduje i podání soukoromého inzerátu, jehož můžete v našem Bazaru bezplatně využít. Při prodeji vozidla může soukromý uživatel zdarma vložit a mít aktivní jeden inzerát a vozidlo musí být opět roku výroby 2004 nebo mladší. Vložit nabídku lze velice jednoduše díky použití databáze vozidel od společnosti Eurotaxglass’s, kdy se většina údajů k vozidlu po vybrání verze předvyplní sama.

Podporu při nákupu či prodeji vám rádi poskytnou pracovníci firmy AZ Mobility, s níž tuto aplikaci provozujeme. Dodejme, že krátce po zprovoznění služby není nabídka vozů nejširší, do budoucna se ale pochopitelně bude jenom rozrůstat. A věříme, že ji doplníte i vy.

Pokud byste při používání aplikace tápali, jak přesně s ní zacházet při prohlédávaní existujících či zádávání nových inzerátů, najdete v druhé kapitolet tohoto článku i podrobný postup, který by vám měl ukázat cestu. Teď už se ale pojďme podívat na Katalog.

Katalog aut

Přiznáváme bez mučení, že podobná služba nám v naší nabídce dlouho chyběla. Ale je pořád lepší s ní přijít pozdě nežli později. Náš Katalog aut navíc chce opět nabídnout více, než jste od podobných služeb zvyklí očekávat.

Katalog nabízí velmi jednoduchý a rychlý výběr z opravdu komplexní databáze vozidel prodávaných na našem trhu. Nepokrývá přitom jen modely, které jsou v prodeji nyní, ale i ty, jenž byly v prodeji v minulosti.

Pomocí jednoduchého filtru vybrat modely, které splňují určité technické parametry - například typ paliva, objem motoru, výkon, rozměry nebo cenu. Zvolit pochopitelně můžete i zcela konkrétní vůz dle značky a modelu. Po výběru konkrétního typu auta se vám zobrazí detailní technická specifikace, výbava a ceníková cena.

Klepněte pro větší obrázek
V katalogu aut najdete vše potřebného o nejnovějších i starších modelech aut

Až pět vybraných vozidel je možné ihned vzájemně porovnat, případně si zobrazit jejich detail včetně fotogalerie. V případě vašeho zájmu o skutečnou nabídku vybraného modelu je na kartě každého vozidla k dispozici odkaz do nabídky Bazaru AutoRevue.cz. Katalog tak chce být vskutku komplexním pomocníkem při výběru nového vozu.

Věříme, že vám obě nové služby budou ku prospěchu. Rozhodně máme v úmyslu je dále zdokonalovat tak, aby maximálně vyvhovovaly vašim potřebám, proto jsme a vždy budeme otevřeni vašim případným připomínkám.

Následující kapitola
Seznam kapitol
  1. Představení Bazaru AutoRevue.cz a Katalogu aut
  2. Bazar.AutoRevue.cz a Katalog aut - podrobnější návody k použití
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 17 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků