Výrobu legendárního Mini můžete sledovat přímo na internetu

Co může být pro automobilového nadšence lepší než podívat se do zákulisí výroby nových atraktivních vozů? Závod v anglickém Oxfordu na výrobu těchto legendárních vozítek je vůbec prvním, který nabízí pohled do svých výrobních programů.

I když každý milovník motorismu v naší republice rád navštíví Škodu Mladá Boleslav, těžko si koupí letenku do Anglie, aby se na vlastní oči podíval na zrození nového automobilu. Díky internetové stránce www.miniusa.com však může výrobu tohoto automobilu vidět na vlastní oči každý.

Hned na první pohled zaujme návštěvníka stránek grafické zpracování. O to horší je pak ale samotná cesta k náhledům na výrobní procesy. Stránky obsahují dvanáct minut video sekvencí (zapomeňte na live kamery), které nabízí montáž legendárního Mini včetně dvoubarevného lakovacího procesu.
 
Kromě náhledů na vůz a videa z výroby se může návštěvník stránek seznámit s názory zaměstnanců továrny. Kromě toho zde nechybí ani důležitá fakta o vozu a výrobních programech. Zákazníci nyní mohou na vlastní oči vidět, kde a jak se rodí Mini. Tento pohled už jen vyzývá zákazníky: „Kup si mě a pořádně prožeň!“ uvedl generální manažer Mini pro USA Jack Pitney.

Možná, že i ostatní automobilky se vydají obdobnou cestou. Výrobce automobilů Mini si však slibuje od jeho prodeje vysoké zisky a taková marketingová kampaň může přilákat nové zákazníky a fandy značky.

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků