Výrobu legendárního Mini můžete sledovat přímo na internetu

Co může být pro automobilového nadšence lepší než podívat se do zákulisí výroby nových atraktivních vozů? Závod v anglickém Oxfordu na výrobu těchto legendárních vozítek je vůbec prvním, který nabízí pohled do svých výrobních programů.

I když každý milovník motorismu v naší republice rád navštíví Škodu Mladá Boleslav, těžko si koupí letenku do Anglie, aby se na vlastní oči podíval na zrození nového automobilu. Díky internetové stránce www.miniusa.com však může výrobu tohoto automobilu vidět na vlastní oči každý.

Hned na první pohled zaujme návštěvníka stránek grafické zpracování. O to horší je pak ale samotná cesta k náhledům na výrobní procesy. Stránky obsahují dvanáct minut video sekvencí (zapomeňte na live kamery), které nabízí montáž legendárního Mini včetně dvoubarevného lakovacího procesu.
 
Kromě náhledů na vůz a videa z výroby se může návštěvník stránek seznámit s názory zaměstnanců továrny. Kromě toho zde nechybí ani důležitá fakta o vozu a výrobních programech. Zákazníci nyní mohou na vlastní oči vidět, kde a jak se rodí Mini. Tento pohled už jen vyzývá zákazníky: „Kup si mě a pořádně prožeň!“ uvedl generální manažer Mini pro USA Jack Pitney.

Možná, že i ostatní automobilky se vydají obdobnou cestou. Výrobce automobilů Mini si však slibuje od jeho prodeje vysoké zisky a taková marketingová kampaň může přilákat nové zákazníky a fandy značky.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků