Výrobce pneu Pirelli má svůj vlastní film, sledovat jej můžete on-line

Jeden z předních výrobců pneumatik, společnost Pirelli, má svůj vlastní film. Poměrně hvězdné obsazení Johnem Malkovicem a Naomi Campbell pak dává mírnou záruku slušné podívané. Výhodou tohoto filmu je hlavně v tom, že je volně ke shlédnutí on-line na internetu. Na výběr máte z několika jazykových variant, ovšem češtinu nenajdete. Podporovány jsou základní přehrávače jako je Windows media player, Real player a QuickTime player.

Pokud tedy chcete shlédnout film vyrobený ve spolupráci s Pirelli, pak využijte tento odkaz a poté postupujte dle instrukcí na webových stránkách.

Shlédl jsem celý film a je třeba říci, že pneumatiky Pirelli tam skutečně "hrají".

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků