Výroba vozů TVR se zřejmě přestěhuje do Itálie

Malá automobilka TVR, která se zaměřuje na výrobu sportovně laděných vozů, zřejmě zcela změní svůj systém výroby. Po velkých ekonomických problémech, kdy došlo i na nucenou správu, se totiž vlastník Nikolaj Smolenskij snaží opět pořádně rozjet výrobu vozů značky TVR.

Vozy TVR se doposud vyráběly a vyrábí na britských ostrovech, jenže to vypadá, že tomu bude konec. Pokud vše půjde podle plánů, přesune se vlastní montáž vozů do závodů Bertoneho v Itálii a na původním místě zůstane jen vedení automobilky a také dílny, které budou vyrábět komponenty pro vlastní montáž.

Automobilka by chtěla tuto změnu provést zhruba do konce roku 2009, kdy má na trh přijít zcela nový model s výkonem okolo 400 koní, který bude schopen plnit všechny emisní a bezpečnostní normy.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků