Výroba Fiatu Stilo nekončí, jenom se stěhuje

Italská automobilka Fiat patří mezi ty, které se nerady zbavují „již zaplacených” modelů. Po ukončení prodejů na hlavních trzích putuje mnoho modelů do Jižní Ameriky, Afriky, nebo Asie. Stejný osud nyní potkal i model Stilo, který je v současnosti nahrazen novým Bravem.

Stilo se bude vyrábět v Brazílii a nabídne některé technologie, které byly Evropanům zapovězeny. Hlavní změnou bude nasazení modifikovaného motoru 1,8 8V o výkonu 82 kW (112 k), který je schopen spalovat i E85, které je v jihoamerických státech nesmírně rozšířené. Pokud načepujete tento typ paliva, pak můžete očekávat výkon dokonce 84 kW (114 k).

Po přepočtu vás tento vůz přijde na zhruba 650 000 Kč, což je poměrně vysoká částka, ale s ohledem na poměrně bohatou výbavu to není tak hrozné. Již ve standardu ve Stilu naleznete tempomat, automatickou klimatizaci, navigaci, el.ovládaná okna a zrcátka, 17" hliníková kola, rádio s CD a MP3 a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Současné Stilo je nedoceněné auto

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků