Výroba Fiatu Stilo nekončí, jenom se stěhuje

Italská automobilka Fiat patří mezi ty, které se nerady zbavují „již zaplacených” modelů. Po ukončení prodejů na hlavních trzích putuje mnoho modelů do Jižní Ameriky, Afriky, nebo Asie. Stejný osud nyní potkal i model Stilo, který je v současnosti nahrazen novým Bravem.

Stilo se bude vyrábět v Brazílii a nabídne některé technologie, které byly Evropanům zapovězeny. Hlavní změnou bude nasazení modifikovaného motoru 1,8 8V o výkonu 82 kW (112 k), který je schopen spalovat i E85, které je v jihoamerických státech nesmírně rozšířené. Pokud načepujete tento typ paliva, pak můžete očekávat výkon dokonce 84 kW (114 k).

Po přepočtu vás tento vůz přijde na zhruba 650 000 Kč, což je poměrně vysoká částka, ale s ohledem na poměrně bohatou výbavu to není tak hrozné. Již ve standardu ve Stilu naleznete tempomat, automatickou klimatizaci, navigaci, el.ovládaná okna a zrcátka, 17" hliníková kola, rádio s CD a MP3 a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Současné Stilo je nedoceněné auto

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků