Výroba Audi RS4 sedan definitivně končí

Německá automobilka Audi ukončí v listopadu výrobu Audi RS4 ve verzi sedan. V příštím roce pak budou následovat i další dvě verze a to kombi a kabriolet. Důvod je poměrně jednoduchý. Ukončením výroby se zachová určitá exkluzivita díky vcelku nízkému počtu vyrobených a prodaných vozů a navíc, automobilka chce zanedlouho zahájit prodeje zcela nové generace Audi A4, která již nebude postupným faceliftem předchozích.

Tip: Jízdní dojmy s Audi RS4 naleznete zde.

V modelové řadě Audi tak zůstane poměrně značná díra, protože v nabídce ostrých modelů zde bude pouze velké, těžké a také patřičně drahé RS6. Nové Audi RS4 se v nabídce objeví zhruba za dva až tři roky, takže pokud toužíte po svezení v dostupném a smysluplném RS modelu, máte nejvyšší čas.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Audi RS4 sedan
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků