Výroba Audi RS4 sedan definitivně končí

Německá automobilka Audi ukončí v listopadu výrobu Audi RS4 ve verzi sedan. V příštím roce pak budou následovat i další dvě verze a to kombi a kabriolet. Důvod je poměrně jednoduchý. Ukončením výroby se zachová určitá exkluzivita díky vcelku nízkému počtu vyrobených a prodaných vozů a navíc, automobilka chce zanedlouho zahájit prodeje zcela nové generace Audi A4, která již nebude postupným faceliftem předchozích.

Tip: Jízdní dojmy s Audi RS4 naleznete zde.

V modelové řadě Audi tak zůstane poměrně značná díra, protože v nabídce ostrých modelů zde bude pouze velké, těžké a také patřičně drahé RS6. Nové Audi RS4 se v nabídce objeví zhruba za dva až tři roky, takže pokud toužíte po svezení v dostupném a smysluplném RS modelu, máte nejvyšší čas.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Audi RS4 sedan
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků