Výroba Audi RS4 nakonec nekončí, zatím

V sobotu jsme vám přinesli informace o možném konci výroby super sedanu Audi RS4. Informace, které vyšly z britského Autocaru, byly od počátku brány s velkou rezervou, protože nebyl jediný důvod pro ukončení výroby prodejně úspěšného modelu.

Nyní přišly informace přímo z automobilky Audi, které hovoří zcela jasně. Model Audi RS4 bude ve výrobě ještě celý příští rok a to i z toho důvodu, že ve Spojených státech má být tento vůz nabízen po dva roky a jelikož se tam objevil až v loňském roce, musí zůstat v nabídce i v roce letošním a v části roku následujícího.

Dle šéfa amerického zastoupení Audi je však takto krátký život v zájmu vozů RS. Ty byly vždy vrcholem daného modelu a nikdy se jich nevyrábělo velké množství. To má zaručit jakousi exkluzivitu, která je ovšem spíše přáním, než realitou.

V roce 2009 pak již žádné AUdi RS4 v nabídce nebude a tento model nahradí kupé RS5 s velmi podobnou technikou, ovšem jiným designem.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků