Vyrazili jsme do Chorvatska v době koronaviru. Podívejte se, jak to probíhalo

Důsledná kontrola dálničních známek na Slovinsku a místy nefunkční bankomaty. Máme pro vás velký přehled cestování autem do Chorvatska v době po koronaviru.

Bezpečnostní opatření proti šéření koronaviru se postupně uvolňují a někteří už vyhlížejí dovolenou u moře, kterou si nechtějí nechat ujít. Nejoblíbenější turistickou destinací občanů České republiky je i nadále Chorvatsko. I přes nové rozsáhlé vlakové spojení využívá stále velký počet návštěvníků Jaderského moře vlastní cestu autem.

Nová auta letos zdraží až o 10 %. Na vině přitom není jen pandemie koronaviru

Nová auta letos zdraží až o 10 %. Na vině přitom není jen pandemie koronaviru

Jak to na cestách aktuálně vypadá a zdali vám nehrozí nějaké nebezpečí, vyrazili zjistit kolegové z časopisu Auto Tip. Do Chorvatska využili trasu přes Rakousko (Vídeň, Graz) a Slovinsko (Maribor). O víkendu uvidíte na našich stránkách kompletní přehled cesty včetně toho, jak momentálně vypadají hraniční kontroly a na kolik teď vyjdou zahraniční dálniční poplatky. Níže naleznete menší ochutnávku v podobě videa.

TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

dnes | Jan Mička | 24 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

včera | Lukáš Prejzek | 10 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků