Vyhrajte jízdu s těmi nejlepšími sporťáky

Chcete si zajezdit auty jako Audi R8, Porsche 911 nebo Ford Focus RS na letiší i mimo něj bez limitů? Stačí se zapojit do naší soutěže.

Pokud vám v žilách koluje alespoň trochu vysokooktanového benzinu, museli jste to už zažít. Přijdete k řadě zaparkovaných aut a váháte, zda tentokrát zvolit Ferrari, nebo Porsche. Pak se významně zahledíte do hlubin azurové oblohy a už máte jasno v tom, že dnes sáhnete k po klíčcích k roadsteru Lamborghini.

Usednete za volant, uvedete do chodu objemný desetiválec a se staženou střechou se vydáte vstříc velkoměstu. Jste v tu chvíli králem každého okamžiku, neboť kombinace lehkého vozu s motorem o výkonu přes 500 koní je něco tak výjimečného, že se jinak ani cítit nemůžete. A kdybyste snad náhodou v pomalu jedoucí koloně zapochybovali, jemný ryk špičkového motoru, pronikající k vašim uším bezprostředně od zádi vozu vás přesvědčí, že stále řídíte svůj sen.

Pokud něco takového znáte, s největší pravděpodobností jste se o pár chvil později probudili. Co se ale jednou neprobudit? A něco takového opravdu zažít? Mít k dispozici hned několik špičkových aut a moci projet ne jedno, ale hned všechny z nich a klidně neomezenou rychlostí?

Říkáte si, že jsme se zbláznili, že byste museli vykrást banku a ještě byste za to šli sedět bez řidičáku? Ani jedno z toho nemusí být pravda. Nýní máte možnost právě toto prožít a to za podmínek, o kterých se vám nemohlo ani zdát...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Gallardo na letišti si s letadlem v mnohém nezadá...

Deset superaut na jednom místě

Půjčit si sportovní auto není žádné velké umění. Stačí splnit pár podmínek a takové Porsche nebo Ferrrari může být na pár hodin či dní jen vaše. My vám ale nabízíme něco docela jiného - možnost důkladně vyzkoušet ty nejzajímavější sporťáky svého druhu na jednom místě a v jednu chvíli tak přímo proti sobě postavit třeba špičkovou verzi německého Porsche a majestát italského Ferrari.

Společnosti Dream-Cars a ProDriver.cz pro vás připravily akci, na které se sejde hned deset špičkových aut, která pojí jeden společný jmenovatel - vysoký výkon. K dispozici vám nebude všech deset vozů, to byste se „ujezdili” a pořádně si nevychutnali žádnou z jízd, ale vždy tři či čtyři vozy podobné třídy, druhu či cenové kategorie, jež něco pojí a něco odlišuje a která budete moci vyzkoušet ve všech jízdních režimech.

Výchozím místem celé akce bude letiště, kde vám bude plně k dispozici několikakilometrová hlavní přistávací dráha široká osmačtyřicet metrů. Na té budete moci vyzkoušet i to nejvýkonnější auto na naprosté maximum a to zcela bezpečně a bez obav - pokud si z celé akce odnesete nějakou fotku, tak opravdu leda do památníčku, žádná omezení rychlosti zde neplatí. Neznamená to ale, že budete muset kroužit po letišti až do sebezničení - k dispozici vám budou i zajímavé trasy na přilehlých okreskách a dálnici. Nikdo vám nebude říkat, co máte a nemáte dělat, bude to váš sen a bude opravdu pouze na vás, jak si jej v rámci daných možností prožijete.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sporťákům to na letišti sluší, jezdit se bude až do večera

Jaká auta vás ve Vodochodech čekají?

Auta jsou rozdělena do třech skupin, které nedefinuje žádný jednotný parametr typu výkon, ale spíše podobné zaměření. Co vás tedy na letišti čeká?

Sporťáky pro každého

Prohánění aut pro výjimečné příležitosti je určitě zajímavé, ale co si takhle srovnat sporťáky, které můžete vytáhnout prakticky kamkoli a kdykoli?

 • Caterham 7 Roadsport
 • Subaru Impreza WRX STI
 • Ford Focus RS
 • Porsche Cayman S
Klepněte pro větší obrázek
Ostře zelený Focus RS nebude ve Vodochodech chybět

Špičková superturisma

Které z dnešních špičkových GéTéček je lepší?

 • Porsche 911 Carrera '09 PDK
 • Chevrolet Corvette C6
 • Audi R8
Klepněte pro větší obrázek
Audi R8 je báječné granturismo, uvidíte...

Supersporty na vlastní kůži

Tři bestie a skoro patnáct set kobyl.

 • Ferrari California
 • Lamborghini Gallardo Spyder
 • Porsche 911 Turbo
Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Gallardo Spyder aneb Vítr ve vlasech v extrémním balení

Oslovila vás některá z těchto partiček? Pak další podrobnosti najdete níže, kde zjistíte, jak se na celou akci můžete dostat a to klidně i úplně zdarma.

Kdy, kde a jak?

Akce Dream Roadshow Vodochody 2010 se uskuteční dne 28. září 2010, tedy v den svátního svátku, a výchozím místem bude areál letiště Area Vodochody, které se nachází jen 15 minut cesty z Prahy po teplické dálnici. Na místě vás uvítají naši lidé, kteří vás i s vaším autem či motorkou nasměrují na prostorné a bezpečné parkoviště uvnitř areálu letiště.

V každé skupině se sejdou maximálně tři další řidiči, a tak se netřeba obávat, že by vám cokoli uteklo - každé auto ze skupiny budete mít k dispozici nejméně po 45 minut na letišti i na nejlepších silnicích okolí a to během tří až čtyř hodin, po které akce potrvá. Nebude to tedy žádný stres a snad ani nuda - mezi jednotlivými jízdami budete mít možnost prohlédnout si ostatní auta v akci, probrat čerstvé záźitky s ostatními, trochu se občerstvit, nebo se nechat bavit doprovodným programem. Pro zájemce z dvou vyšších skupin je navíc připravena možnost nechat se svézt profesionálním řidičem a poznat, co přítomné vozy opravdu dovedou. Bude tedy co zažít i na co se dívat, na akci budou k vidění i další automobilové skvosty.

Dle vašich časových možností si můžete vybrat buď dopolední, odpolední, nebo večerní termín - akce se tedy na letišti uskuteční během jednoho dne hned třikrát. Poprvé od 8. do 12. hodiny, podruhé od 13. do 17. hodiny a potřetí od 18. do 21. hodiny. Kýžený termín a vybranou skupinu aut si zvolíte v registračním formuláři na webu pořadatelů, kde případně můžete projevit zájem i o svezení s dalšími auty mimo danou skupinu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Akce opravdu pro každého? --- Aston bude letos v roli náhradníka, Corvette a Gallardo nikoli

Za férovou cenu, nebo i úplně zdarma

Získat vstupenku na celou akci opravdu mohou nejen vyvolení. Všechny sporťáky pro každého můžete protáhnout jen za 12.990,- Kč, špičková superturisma za 18.990,- Kč a supersporty na vlastní kůži můžete okusit za 27.990,- Kč. Všechny ceny jsou konečné a zahrnují DPH, pojištění, občerstvení i běžné opotřebení pneumatik a brzd; žádný další náklad vás s účastí na této akci tedy nečeká. Když si tyto ceny srovnáte třeba s hodinovým pronájmem některého ze supersportů, zjistíte, že v tomto případě dostanete za podobnou nebo nižší cenu řadově více. Na akci navíc můžete vzít i svou manželku, manžela, přítele, přítelkyni, kamaráda... prostě kohokoli a to bez sebemenšího poplatku. Společně můžete okusit všechna auta a klidně také všechna auta řídit. Další podmínky naleznete na webu pořadatelů.

Na akci se ale můžete dostat i úplně zdarma. Jak na to? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a pří troše štěstí v losování bude jeden z poukazů na akci váš. Vyhrát můžete i další ceny, o co vše se tedy hraje?

 • 1. cena: Poukaz na účast na Dream Roadshow 2010 ve Vodochodech v rámci skupiny aut Špičková superturisma
   
 • 2. cena: Poukaz na účast na Dream Roadshow 2010 ve Vodochodech v rámci skupiny aut Sporťáky pro každého
   
 • 3. až 4. cena: Hodinové zapůjčení jednoho z vozů všech tří skupin přímo na Dream Roadshow 2010 ve Vodochodech
   
 • 5 až. 6. cena: Svezení s profesionálním řidičem v jednom z vozů všech tří skupin přímo na Dream Roadshow 2010 ve Vodochodech


Soutěž již byla ukončena, výsledky budou zveřejněny ve středu 22. září.Pokud již nyní víte, že se do Vodochod chcete vydat stůj co stůj, registrujte se na webu pořadatele a pokud budete mít štěstí v naší soutěži, nebudete muset za účast nic platit, nebo si výhru přidat k tomu, co u nás získáte.

Přejeme vám hodně štěstí.

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků