Vyhrajte Ferrari 360 s Autosalonem Brno 2010

Ferrari 360 Modena, GPS navigace Garmin a Dynavix a spoustu vstupenek. To vše můžete vyhrát v naší soutěži s letošním brněnským autosalonem.

Největší motoristický veletrh ve střední Evropě je na spadnutí. Již 5. června 2010 otevře své brány brněnské výstaviště, aby přivítalo návštěvníky tradiční automobilové výstavy. Pokud se ptáte, zda pro letošek vyšla řada na Autosalon, nebo na AutoTec, máme pro vás překvapivou odpověď: na obojí. Letos se v Brně odehraje AutoTec s Autosalonem naráz a své si tak užijí příznivci automobilů, náklaďáků, autobusů i další související techniky. A to zatvrzelí fandové i ryzí profesionálové.

Důvodů k černovému výletu do Brna je tak letos opravdu mnoho. Pokud chcete shlédnout inovované Škody Fabia vč. verze RS, netrpělivě očekávanou Dacii Duster, nebo nejnovější modely od Hyundai či Fordu, nemůžete na Autosalonu chybět. Navíc, jak už se v Brně stává zvykem, si vybrané modely budete moci na místě i přímo vyzkoušet a hned zjistit, zdá má smysl se o ten či onen vůz dále zajímat.

Též v rámci AutoTecu nebude o zajímavé exponáty nouze. Těšit se můžete jak na české „nákladní novinky” od Avie a Tatry, či světové novinky Iveca. Mezi autobusy bude výjimečných kousků ještě více - krásný dálkový autokar Irisbus Magelys, hybridní městský Solaris Urbino, nebo řada nových modelů Isuzu jsou jen střípky z mozaiky exponátů stovek vystavovatelů. Mezi nimi pochopoitelně nebudou chybět ani výrobci servisní a garážové techniky všeho druhu - ať už pro vaši domácí garáž, nebo profesionální servis.

A až vás v Brně omrzí toulky pavilony, můžete se oddat bohatému doprovodnému programu. Letošním lákadlem číslo jedna je velká veteránská Classic Show, ale na své si přijdou i ženy v rámci programu Žena a auto i příznivci automobilových závodů - na brněnském okruhu se budou současně s Autosalonem a AutoTecem konat závody WRS, tedy World Series by Renault, a z brněnského výstaviště až na okruh vás zdarma přepraví přistavené autobusy.

Program letošního brněnského automobilového veletrhu je zkrátka velmi bohatý a vše potřebné se o něm můžete dočíst v naší podobné pozvánce, nebo přímo na webu Autosalonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dacia Duster, Irisbus Magelys HDH i doprovodný program nejen pro ženy. Letos na Autosalonu Brno 2010 a AutoTecu 2010

Soutěžte s námi o skutečné Ferrari

Ale nechceme vás na letošní Autosalon a AutoTec lákat jen líbivými frázemi. Pro letošek jsme pro vás při příležitosti této, v českých podmínkách nesporně mimořádné motoristické akce připravili soutěž, která je v rámci nejen našeho periodika stejně mimořádná.

Již v rámci loňského brněnského autosalonu jsme vám nabídnuli možnost vyhrát, krom jiných hodnotných cen, zapůjčení jedné automobilové legendy - Porsche 911. A letos? Letos jsme to dotáhli ještě dále - soutěžit s námi můžete o skutečné Ferrari. Žádná čepice nebo tričko, ale opravdové Ferrari na čtyřech kolech jen pro vás, se kterým budete moci vyrazit kam si jen zamanete.

Výher je ale více a získat můžete i několik GPS navigací a dalších věcných výher, které budou jen a jen vaše. Co je pro to třeba udělat? Stačí se zapojit do naší soutěže a do čtvrtka 3. června správně odpovědět na jednoduchou otázku, která vás zařadí do našeho osudí. Soutěž má dvě kola a můžete se zúčastnit klidně obou. Odkaz na stránku, kde budete moci odpovědět na otázku pro ten který týden naleznete vždy na konci tohoto článku.

Poté stačí mít jen trochu štěstí při závěrečném losování... Šťastných v celé soutěži přitom nebude několik jednotek, ale pětadvacet. Šance uspět je tak opravdu velká.

O co všechno se hraje?

1. cena: Zapůjčení Ferrari 360 Modena na celý den

Jedna z nejobdivovanějších automobilek světa se již desítky let drží na výsluní výrobců supersportovních vozů. Její modely si i kvůli tomu udržují notnou dávku exkluzivity a adekvátní cenovku. Je svátek Ferrari vidět, je výjimečnou příležitostí v něm být svezen. A jen pár stovkám lidí v České republice se poštěstilo jej řídit. Vy se nyní můžete zařadit mezi ně.

V naší soutěži můžete získat Ferrari 360 Modena na celý den - 400 koní, 1 390 kilogramů, stovka za 4,3 sekundy a maximální rychlost 295 km/h - To vše bez limitu kilometrů a bez jakýchkoli dalších omezení od největší české půjčovny luxusních a sportovních vozů Dream Cars. Více informací o tomto voze můžete najít na stránkách www.dream-cars.cz

Klepněte pro větší obrázek
Hlavní cena letošní soutěže je opravdu pikantní - Ferrari 360 Modena jen a jen pro vás

2. cena: Navigace Garmin nüvi 1350

Na léto vám může přijít vhod i nová GPS navigace střední třídy od americké firmy Garmin. Model nüvi 1350 je mimořádně tenký (pouhých 16 mm) a s předinstalovanou mapou 42 států Evropy, možností pěší navigace, výpočtem ekonomické cesty s aplikací ecoRoute a velkým širokoúhlým dotykovým displejem vás nikdy nenechá ve „štychu”.

Klepněte pro větší obrázek
Malý, ale šikovný Garmin nüvi 1350

3. cena: Navigace Garmin nüvi 205 Lifetime

Kompaktní a jednoduše ovladatelná GPS navigace s doživotní aktualizací map Lifetime je snadno přenosným osobním navigačním asistentem, který vám přijde vhod nejen při cestách autem.

Klepněte pro větší obrázek
Kompaktní Garmin nüvi 205 Lifetime

4. - 6. cena: Navigace Dynavix Atto

Další velmi tenký model s pouhými 11,95 mm „v těle”, slušivým designem a přehledným 3,5“ dotykovým displejem s rozlišením 320 x 240 px. Zařízení podporuje přehrávání většiny zvukových formátů a prohlížení fotografií. Navíc je dodáváno s aktivním držákem. Disponuje i funkcí Evidence jízd, jež usnadňuje sestavování účetní knihy jízd.

GPS navigaci Dynavix Atto získá v naší soutěži hned trojice šťastlivců.

Klepněte pro větší obrázek
Supertenký Dynavix Atto vč. aktivního držáku

7. - 8. cena: Batohy Tonino Lamborghini

Další italská klasika, tentokrát v podobě luxusních dárkových předmětů. Pro dva vylosované jsou připraveny batohy s rozzuřeným býkem.

Klepněte pro větší obrázek

9. - 10. cena: Čtyři vstupenky na Autosalon a AutoTec a dvě vstupenky na závody WTCC na brněnském Automotodromu

Čyři vstupenky na kompletní program letošního Autosalonu Brno a AutoTecu čeká na poslední dva výhece z první desítky šťastných, stejné množství vstupenek je k dispozici i pro všechny výherce věcných cen, vč. té první.

Tito dva ale navíc získají i další dvě vstupenky na závody WTCC na brněnském Automotodromu v ceně bezmála 1 000 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

11. - 25. cena - Čtyři vstupenky na Autosalon a AutoTec

Po čytřech vstupenkách na Autosalon Brno 2010 a AutoTec 2010 obdrží i posledních patnáct výherců naší soutěže.

Pokud snad nevěříte, že se na vás usměje štěstí, zaregistrujte se v předstihu na stránkách Registrace.BVV.cz a své vstupenky můžete mít jisté již nyní s padesátiprocentní slevou, tedy za poloviční cenu.Soutěž již byla ukončena. Přehled výherců jednotlivých cen najdete zde.


 

Přejeme vám hodně štěstí. A pokud stále váháte, která že z odpovědí je ta správná, projděte si ještě jednou naši pozvánku, vše důležité najdete právě tam.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tři největší taháky pro černovou návštěvu brněnského výstaviště

 

bazar

Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Renault Thalia 1,2
Rok výroby: 2007
Stav: 156 314 km
Cena: 56 000 Kč
Renault Megane 1,6
Rok výroby: 2014
Stav: 33 075 km
Cena: 200 000 Kč
Renault Scenic 2
Rok výroby: 2000
Stav: 171 885 km
Cena: 40 000 Kč
Renault Megane 1,9
Rok výroby: 2004
Stav: 168 436 km
Cena: 80 000 Kč
Renault Megane 1,5
Rok výroby: 2010
Stav: 81 661 km
Cena: 135 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků