Výborný začátek roku pro Fiat

Fiat Česká republika zahájil letošní rok velmi zdařile. I když celkově poklesl trh s osobními vozy zhruba o 10 %, Fiat zvýšil prodeje o téměř 13 % ve srovnání s loňským rokem.

Nejlepších výsledků se dosáhlo v kategorii osobních vozů – mini. Podle oficiálních výsledků prodeje uveřejněných Svazem dovozců automobilů za období leden až březen 2004 má vedoucí postavení v této kategorii Fiat s vozem Panda (více než 32 % podílu na trhu s 247 prodanými kusy). V březnu  se Fiatu podařilo  získat tříprocentní podíl na trhu, a to poprvé od roku 2000. Mezi importéry se tak Fiat řadí na deváté místo.


 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků