Výborný začátek roku pro Fiat

Fiat Česká republika zahájil letošní rok velmi zdařile. I když celkově poklesl trh s osobními vozy zhruba o 10 %, Fiat zvýšil prodeje o téměř 13 % ve srovnání s loňským rokem.

Nejlepších výsledků se dosáhlo v kategorii osobních vozů – mini. Podle oficiálních výsledků prodeje uveřejněných Svazem dovozců automobilů za období leden až březen 2004 má vedoucí postavení v této kategorii Fiat s vozem Panda (více než 32 % podílu na trhu s 247 prodanými kusy). V březnu  se Fiatu podařilo  získat tříprocentní podíl na trhu, a to poprvé od roku 2000. Mezi importéry se tak Fiat řadí na deváté místo.


 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků