Vybírali jsme největší bizarnosti z butiků automobilek. A často zůstával rozum stát

V autosalonech často najdete speciální koutky s produkty pro fanoušky dané značky. Tričky, modely aut a klíčenkami to ale končit nemusí. Kolikrát zůstává rozum stát!

Asi jenom málokdo nikdy nezavítal do e-shopů automobilek či speciálních koutků v autosalonech, kde bývají na prodej produkty pro opravdové fanoušky. Mohou to být trička, čepice, hrnky, modely aut, sluneční brýle či deštníky, zkrátka produkty, kterými na první pohled vyjádříte svou náklonnost k dané značce. Tyto produkty nebývají zrovna levné, ale chápeme, že o ně spousta lidí stojí. Víme to sami – také byste v našich šatnících či poličkách pár takových kousků našli.

Hledáme auto pro bijce Jiřího Procházku! Skvělý vkus mají hlavně Češi a Slováci

Hledáme auto pro bijce Jiřího Procházku! Skvělý vkus mají hlavně Češi a Slováci

Jenže produkty za pár stovek to končit nemusí. Když jsme vymýšleli scénář pro další díl našeho pořadu Týden na zpátečku, kolikrát jsme se nestačili divit, za co všechno jsou lidé schopni utratit peníze. A kolikrát nejde pouze o položky v řádech stokorun – za ceny některých kousků byste si klidně mohli koupit skutečné auto, a dokonce i dům!

Zřejmě nejdražší adventní kalendář mělo Porsche. Co bylo v krabici za 19 milionů?

Zřejmě nejdražší adventní kalendář mělo Porsche. Co bylo v krabici za 19 milionů?

Ty největší bizarnosti jsme se snažili shrnout do nového videa. Je o něco delší než předchozí díly, ale zařadili jsme novou rubriku a vedle produktů, nad kterými se jistě budete podivovat i vy, připomeneme jeden, na který nedáme dopustit. Je tak vyhlášený, že se mu nevyhnul skandál obřích rozměrů. Pokud vás napadá něco, na co jsme zapomněli, napište nám to diskuse pod článkem. Rádi si rozšíříme obzory!

Týden na zpátečku

Týden na zpátečku je pořad redakce Autorevue.cz, v němž redaktoři odlehčenou formou hovoří o tématech, na která se na webu vykašlali. První díl vyšel v neděli 18. dubna 2021.

Moderátoři: Vladimír Kadera a Jan Mička

TEST Renault Arkana TCe 140 EDC: Velká show na skromných základech

Renault Arkana TCe 140 EDC

Stále se nemůžete rozhodnout mezi Meganem Grandtour a GrandCoupé? Řešení má automobilka ve formě SUV s tvary kupé. Prostorem nešetří, ale co vaše peněženka?

včera | Richard Herbich | 11 příspěvků
První jízda s novým Rolls-Roycem Ghost Extended: Vezl nás nejlepší řidič světa!

Rolls-Royce Ghost Extended

Pokud se rozhodnete poskytovat lidem lázeňskou péči, připravte si pořádný balík. Nebo si za zlomek kupte nový Rolls-Royce Ghost a klienty vozte na zadním sedadle s barem.

12.  6.  2021 | Jiří Baborský | 15 příspěvků
TEST Audi SQ7 a SQ8 4.0 TFSI (373 kW): Skvělý motor nahrazen dokonalým

Audi SQ7 a SQ8 4.0 TFSI

Největší SUV z Ingolstadtu v ostré verzi přezbrojily ze vznětového na zážehový agregát. Co to s nimi udělalo?

11.  6.  2021 | Jan MičkaVladimír Kadera | 26 příspěvků