Výbava Fabií je stále chudší

Modelový rok 2003 znamenal pro Fabii nejen nové motory (motory dostupné dříve jen ve vyšších výbavách jsou v nabídce i pro výbavy nižší), ale také nepatrné „oholení“ standardní výbavy. Např. Fabia Comfort již nemá 6J" kola, ale jen 5J" stejně jako Classic. A kdo viděl Fabii na těchto hubených kolech, musí uznat, že to nevypadá zrovinka nejlépe. 6J" kola zůstávají pouze u motorizace 2.0 MPI 85 kW.

Již dříve přišel Comfort o lampičky nad zadními sedadly, přední mlhová světla nebo odkládací schránky pod sedadly - drobnosti, kterých si při koupi nevšimnete, ale které potěší. I výbava Elegance v průběhu časů přišla o některé prvky výbavy: vyhřívání předních sedaček či el. ovládání oken vzadu. Cena vozu však zůstala stejná, případně se o něco zvýšila.

Základní modely Fabie Fabia už zkrátka nejsou tak tak výhodnými koupěmi jako dřív.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků