VW Tiguan je prodejně úspěšný

Automobilka Volkswagen se po delší době opět trefila svým vozem do vkusu zákazníků. Nové malé SUV Tiguan je totiž beznadějně vyprodané na půl roku dopředu. Nové objednávky se navíc hrnou ve velkém i nadále a čekací lhůty se ještě prodlouží.

Pozitivní informace pro vedení automobilky není ovšem moc příjemná pro zákazníky této značky, kteří si zvykli na relativně krátké čekací lhůty u objednaných vozů. Automobilka tak nyní hledá možnosti navýšit výrobní kapacity a navíc umožní prodejcům přijímat objednávky i na další půlrok.

Hravě se tak může stát, že Tiguan zboří všechny prodejní rekordy kategorie SUV a stane se stejně nedostupný jako Honda Civic nebo Suzuki SX4, na které se čekalo v počátku prodejů také řadu měsíců. Ovšem na Trabant s čekací lhůtou i přes deset let asi mít nebude...

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků