VW Tiguan je prodejně úspěšný

Automobilka Volkswagen se po delší době opět trefila svým vozem do vkusu zákazníků. Nové malé SUV Tiguan je totiž beznadějně vyprodané na půl roku dopředu. Nové objednávky se navíc hrnou ve velkém i nadále a čekací lhůty se ještě prodlouží.

Pozitivní informace pro vedení automobilky není ovšem moc příjemná pro zákazníky této značky, kteří si zvykli na relativně krátké čekací lhůty u objednaných vozů. Automobilka tak nyní hledá možnosti navýšit výrobní kapacity a navíc umožní prodejcům přijímat objednávky i na další půlrok.

Hravě se tak může stát, že Tiguan zboří všechny prodejní rekordy kategorie SUV a stane se stejně nedostupný jako Honda Civic nebo Suzuki SX4, na které se čekalo v počátku prodejů také řadu měsíců. Ovšem na Trabant s čekací lhůtou i přes deset let asi mít nebude...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků