VW Tiguan je prodejně úspěšný

Automobilka Volkswagen se po delší době opět trefila svým vozem do vkusu zákazníků. Nové malé SUV Tiguan je totiž beznadějně vyprodané na půl roku dopředu. Nové objednávky se navíc hrnou ve velkém i nadále a čekací lhůty se ještě prodlouží.

Pozitivní informace pro vedení automobilky není ovšem moc příjemná pro zákazníky této značky, kteří si zvykli na relativně krátké čekací lhůty u objednaných vozů. Automobilka tak nyní hledá možnosti navýšit výrobní kapacity a navíc umožní prodejcům přijímat objednávky i na další půlrok.

Hravě se tak může stát, že Tiguan zboří všechny prodejní rekordy kategorie SUV a stane se stejně nedostupný jako Honda Civic nebo Suzuki SX4, na které se čekalo v počátku prodejů také řadu měsíců. Ovšem na Trabant s čekací lhůtou i přes deset let asi mít nebude...

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků