VW T-Roc dostal diesel o výkonu 190 koní. A dva speciální pakety k tomu

Volkswagen rozšiřuje paletu motorizací SUV T-Roc a rovněž teď nabízí dva nové výbavové pakety zaměřené hlavně na design vozu.

K Volkswagenu T-Roc nyní značka oznamuje hned trojici novinek. První je nová motorizace pro úroveň výbavy Sport, kterou lze nyní spojit s nejvýkonnějším dieselem 2.0 TDI o výkonu 140 kW (190 koní) a točivém momentu 400 N.m. Standardem je zde pohon všech kol 4Motion a sedmistupňová převodovka DSG. Novinku už najdete i v českém ceníku, a to od ceny 883.900 Kč.

Ostrý VW T-Roc R už se prodává. Cena pro ČR bude fackou pro Cupru i Golf R

Ostrý VW T-Roc R už se prodává. Cena pro ČR bude fackou pro Cupru i Golf R

Ještě větší variabilitu výbav pro co nejširší publikum pak zajišťují nové příplatkové pakety Black Style a Beats. První zmíněný se vyznačuje mnoha černými doplňky na karoserii, například kryty zrcátek, ohraničením mřížky chladiče, rámy oken nebo 18 palcovými koly Grange Hill. Na C sloupku najdete i speciální šedočernou grafiku.

Uvnitř je situace podobná. Černou stropnici tak doplňuje leskle černé obložení palubní desky, přičemž všemu kontrastuje bíle ambientní osvětlení. Volitelně je nakonec k mání i černě zbarvená střecha vozu nebo větší, samozřejmě černě lakovaná, 19palcová kola Suzuka. Českou cenovku a dostupnost paketu ještě neznáme, v Německu bude ale dostupný za 1575 euro (asi 40.800 Kč).

Volkswagen Fest 2k19 v obří galerii: Opět trhal rekordy! Najdete se na fotkách?

Volkswagen Fest 2k19 v obří galerii: Opět trhal rekordy! Najdete se na fotkách?

Další novinkou je paket Beats, který odkazuje na stejnojmennou značku audiotechniky. Základem je tedy samozřejmě výbava ve formě audiosystému s šesti reproduktory, digitálním zesilovačem a subwooferem o celkovém výkonu 300 W. Součástí je rovněž rádio Composition Media a funkce App-Connect umožňující propojení chytrého telefonu s infotainmentem.

Paket Beats nicméně dále upravuje i vzhled T-Rocu. Čekejte tak speciální kryty prahů, červeně zbarvené obložení palubní desky i ambientní osvětlení, přičemž červené jsou rovněž kryty zrcátek a grafika na C sloupku karoserie. Standardně přichází i 17palcová kola Mayfield s červeně ohraničeným logem VW. V Německu bude paket Beats příplatkem 720 euro (asi 18.650 Kč) k výbavě Style a 850 euro (asi 22.000 Kč) k výbavě Sport.

Galerie doplněna o standardní Volkswagen T-Roc.

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

včera | Petr Schnagl | 37 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik | 1 příspěvek