VW Slovakia v tomto roku zvyšuje výrobu

V minulom roku bratislavský závod Volkswagenu vyrobil 218 349 vozidiel. Vedenie automobilky oznámilo, že v tomto roku chcú číslo zvýšiť na 240 tisíc, k čomu by mohol prispieť aj presun časti výroby modelu Polo zo španielskej Pamplony práve sem, do Bratislavy. O tomto kroku však ešte nie je naisto rozhodnuté. Minuloročné nižšie číslo je spôsobené najmä nábehom Audi Q7 do výroby – aj vďaka nemu predstavovali investície za rok 2005 až 60 miliónov Eur (2,26 mld. Sk). V tomto roku tak vysoké určite nebudú, pretože Touareg sa dočká faceliftu až budúci rok.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků