VW New Beetle, nová generace bude odvážnější

Jeden z prvních novodobých retro vozů, Volkswagen New Beetle, se sice nestal tak prodávaným jako jeho předchůdce, ale nakonec udělal automobilce radost. Za svůj život si ho koupilo přes milion zákazníků, a tak se není čemu divit, že nová generace se opět objeví v retro stylu.

Beetle třetí generace má přijít na trh v roce 2010 a opět se bude vyrábět v Mexiku a to i přesto, že se původně spekulovalo o přesunutí části výroby do jiných závodů.

Každopádně nová generace má jít ve svém pojetí více do historie a vůz by tak měl daleko více navazovat na původní model. To vše ovšem v novodobém pojetí, které by mělo být daleko lákavější pro zákazníky, než u současného modelu, který se navíc bez výrazných změn prodává velmi dlouho.
 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků