VW možná bude vyrábět motocykly s KTM

O plánech Volkswagenu koupit motocyklovou značku jsme vás informovali nedávno. Nyní jsou zde další informace o budoucích plánech. Automobilka se pokusí nadvázat spolupráci s rakouským KTM, která by měla pomáhat při vývoji nových strojů.

Automobilka rovněž na základě plánů přemýšlí o posunutí projektu GX3 do sériové výroby, přičemž za vývojem a doladěním některých částí by mělo stát právě KTM. Je tedy dost možné, že motocykly by skutečně nesly na sobě logo VW a automobilka se nechala slyšet, že jejich portfolio bude namířeno proti motocyklům BMW, tedy půjde v značné míře o cestovní stroje. Jak to celé dopadne, ukáže zřejmě až čas.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků