VW Golf Speed: speciální edice v barvách Lamborghini

Volkswagen připravil speciální edici páté generace modelu Golf, která se bude vyznačovat barvami Giallo Midas a Arancio Borealis (žlutá a oranžová) z repertoáru italské automobilky Lamborghini. Vedle lakování bude mít Golf dvojici koncovek výfuku a zadní světla po vzoru svého nejsilnějšího brášky, verze R32; světlá výška klesne o 15 milimetrů, širší jsou boční prahy, drobné změny jsou patrné i v masce vozu a úpravou prošla celá řada dalších detailů. V základu dostanete 18palcová kola.

V interiéru budou sedačky s bočním vedením a volant s kůží obšitým věncem z verze GTI. Další odlišností budou hliníkové doplňky a plaketka s výrobním číslem. Golf Speed bude prodáván pouze s motory 2.0 FSI (110 kW/150 k) a 2.0 TDI (103 kW/140 k). V základu bude obsahovat šestistupňovou manuální převodovku, za příplatek si k dieselové verzi můžete objednat dvojspojkové DSG. Golf Speed si můžete objednávat od 7.10.2005 u všech autorizovaných prodejců automobilky Volkswagen, v Německu bude stát 30 875 Euro.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků