Vůz Hyundai si na Mall.cz koupili první zákazníci. Nákup po internetu doporučují

Netrvalo dlouho a Hyundai už registruje první on-line prodané auto skrze nedávno zahájenou spolupráci s e-shopem Mall.cz.

Na konci dubna začal Hyundai prodávat své vybrané modely také přes internetový obchod Mall.cz a nyní automobilka oznamuje, že trendy způsob nákupu nového auta z pohodlí domova si už našel první zákazníky.

S novým Hyundaiem i30 tak spokojeně odjeli manželé Tomáš a Helena Klaubenschalk z Žatce, kteří si po objednání vozu přes internet vyzvedli své auto u autorizovaného dealera značky v Mostě. Přes Mall.cz se vozy zakupují prostřednictvím voucheru, který navíc sníží o pár tisícovek cenu vozu a přidá další bonusy navíc. 

Minitest Hyundai i30 N Project C: Těžko uvěřit, že tohle auto vzniklo v Česku!

Minitest Hyundai i30 N Project C: Těžko uvěřit, že tohle auto vzniklo v Česku!

„Pro nový vůz značky Hyundai jsme se rozhodli na základě referencí od známých a také díky osobní zkušenosti s dopravní nehodou, během které jsme na vlastní kůži poznali, jak jsou vozy Hyundai bezpečné. A právě díky této zkušenosti byla pro nás bezpečnost nového vozu rozhodujícím faktorem,“ vysvětlil svou volbu Tomáš Klaubenschalk.

Hyundai spouští prodej aut přes Mall.cz. Za nákup on-line přidá slušný bonus

Hyundai spouští prodej aut přes Mall.cz. Za nákup on-line přidá slušný bonus

O procesu nákupu vozu jsme už detailněji psali dříve. Ve zkratce si však zákazník vybere voucher v hodnotě cca 1 % z konečné ceny vozu, počká na jeho zaslání a poté dle pokynů vyrazí k jednomu z vybraných autorizovaných prodejců Hyundaie. Součástí voucheru je i poukázka na pořízení originálního příslušenství Hyundai v hodnotě 10.000 Kč. V nabídce e-shopu jsou nyní limitované edice modelů i30, Kona a Tucson.

„Nákup vozu přes internet mohu určitě doporučit. Celý proces byl pro mě velice příjemný a myslím si, že toto je cesta, kterou by se mohli prodejci aut v budoucnu vydat,“ dodal Klaubenschalk.

Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 78 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků